MASTA Sp. z o.o. - logo

MASTA Sp. z o.o.

Budowlanych 27
80-298
I.P.P.U. MASTA Sp z o.o. została zarejestrowana w grudniu 1987 roku, a rozpoczęła działalność gospodarczą w lutym 1988 roku.
MASTA jest wysoko specjalistycznym przedsiębiorstwem w dziedzinie wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa.
Zajmujemy się zarówno projektowaniem, kompletacją, montażem, uruchomieniem i serwisem instalacji chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, jak i wydawaniem specjalistycznego czasopisma "Technika Chłodnicza i Klimatyzacyjna" oraz książek w ramach specjalistycznej biblioteki problemowej prezentującej najnowsze osiągnięcia techniki chłodniczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej oraz dziedzin im pokrewnych.
Od 1996 roku MASTA jest przedstawicielem handlowym na Polskę bez prawa wyłączności terytorialnej firmy TROX Austria GmbH z Wiednia, a od 1999 roku dystrybutorem lokalnym urządzeń klimatyzacyjnych wykonywanych przez japońską firmę FUJITSU, których wyłącznym importerem i dystrybutorem na terenie Polski jest firma PHU KLIMA-THERM.
Przez pierwsze 10 lat działalności zrealizowaliśmy ponad 200 tematów obejmujących wykonanie projektów technicznych z dziedziny chłodnictwa, wentylacji i klimatyzacji oraz pełne wykonawstwo instalacji chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.