MARAX Klimatyzacja-Wentylacja-Ogrzewanie | wentylacja.com.pl 
MARAX Klimatyzacja-Wentylacja-Ogrzewanie - logo

MARAX Klimatyzacja-Wentylacja-Ogrzewanie

Makuszyńskiego 24
31-752 Kraków
MARAX to wielobranżowa firma specjalistyczna z zakresu klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania. W swojej ofercie posiadamy urządzenia małej mocy dla domu (kotły c.o., grzejniki c.o., kolektory słoneczne, zasobniki, bojlery, termy, ogrzewacze pomieszczeń jak piecyki propan-butan, ogrzewacze olejowe, palniki i promienniki, ) jak i dużej mocy: kotły c.o. i nagrzewnice gazowe, olejowe od kilkunastu kilowatów do kilku megawatów. Urządzenia grzewcze na każdy rodzaj medium: drewno, węgiel, energia elektryczna, olej opałowy, olej zużyty, olej napędowy, gaz ziemny , gaz propan.
Z zakresu wentylacji i klimatyzacji zajmujemy się doborem central grzewczo -wentylacyjnych, rekuperatorów (z odzyskiem ciepła lub chłodu), wentylatorów, odciągów, itp.Wykonujemy ciągi wentylacyjne od projektu po montaż.Montujemy klimatyzatory typu split, kanałowe, kasetonowe. Schładzamy i ogrzewamy zamknięte imprezy okolicznościowe, tj. imprezy firmowe, targi, koncerty. Posiadamy wypożyczalnię nagrzewnic, wentylatorów, osuszaczy i klimatyzatorów.
Prowadzimy sprzedaż części zamiennych i serwis do palników olejowych, gazowych i na olej przepracowany: Elco, Riello, Clean Burn, piecyków propan-butan, urządzeń Ulrich: kotły, kolektory, kominki.

Chcesz mieć najlepsze produkty w swojej ofercie? Skontaktuj się z nami: 12/6422780 2.24/25
Zapraszamy!