Lamp-Art | wentylacja.com.pl 
Lamp-Art - logo

Lamp-Art

trakt brzeski 144b
05-070 Sulejówek
Firma Lamp-Art jest Firmą z wieloletnią tradycją. Zajmujemy się produkcją zniczy od przeszło 29 lat, nasze produkty wykonywane są z najlepszych jakościowo surowców. Elementy składowe znicza wykonywane są przez nasz dział produkcyjny. Część z nich jest dostarczana przez naszych sprawdzonych dostawców zajmujących się wyłącznie produkcją danego składnika, naszego produktu. Zwracając uwagę na jakość, przed wypuszczeniem nowego produktu na rynek, przeprowadzamy szereg testów. Testy maja na celu wyeliminować ewentualne defekty i potwierdzić jakość produktu. Po wyprodukowaniu produktów, wybierany losowo jeden z palety, który następnie jest przez nas sprawdzany pod kontem palenia.
Staramy się dostarczać Państwu - Naszym Klientom produkty które będą odpowiadały Państwa oczekiwaniom zarówno jeśli chodzi o wzory jak i okres palenia. Dostosowujemy składniki naszych produktów w zależności od okresu klimatycznego w jakim dany produkt ma być wykożystywany. Niezmiernie istotne jest aby Nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wyboru jaki został przez nich dokonany.
Nasze długoletnie doświadczenie jest jednym z wielu gwarantów naszej jakości, staramy się także naszym klientom zapewnić miłą obsługę jakiej nie zapomną, oraz taką która skłoni ich do odwiedzenia Naszej firmy po raz kolejny . Przykładamy wszelkich starań aby klient wychodzą od nas czuł się w pełni zadowolony, aby wiedział że dokonał dobrego wyboru ufając naszej Firmie

NASZĄ FIRMĘ CECHUJE:

* Długoletnie doświadczenie;
* wysoka jakość;
* szeroka gama kolorystyczna;
* spełnianie oczekiwań klientów;
* testowanie każdej z nowo-wyprodukowanej partii zniczy;
* fachowe dobieranie odpowiednich składników znicza w zależności od panującej pory roku;
* szeroki asortyment produktowy;
* miła obsługa;
* fachowe udzielanie rad co do wyboru znicza;

OFERTĘ NASZĄ KIERUJEMY DO:

* SKLEPÓW
* WSZELAKICH HURTOWNI
* SUPERMARKETÓW (Zaznaczamy jednak że nie zamierzamy nigdy zejść z jakości kosztem obniżenia ceny)
* HANDLOWCÓW
* WŁAŚCICIELI STOISK HANDLOWYCH
* SPRZEDAWCÓW OBWOŹNYCH
* ODBIORCÓW INDYWIDUALNYCH

NASZYMI ATUTAMI SĄ:

* Lokalizacja: centrum Polski;
* wysoka jakość;
* Znana marka;
* korzystna cena;