KZRS - Klimatyzacja, Wentylacja, Instalacje Sanitarne | wentylacja.com.pl 
KZRS - Klimatyzacja, Wentylacja, Instalacje Sanitarne - logo

KZRS - Klimatyzacja, Wentylacja, Instalacje Sanitarne

Krakowska 280
32-080 Kraków
Nasza firma specjalizuje się w montażu, dostawie, a także serwisie urządzeń i instalacji tyzacyjnych, wentylacji mechanicznej, instalacji sanitarnych w mieszkaniach, domach, biurach, halach przemysłowych, centrach handlowych. Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, którego pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży.

Firma w obecnej postaci istnieje od 2017 r., jednak nasza działalność sięga znacznie wcześniej. Doświadczenie, które nabywaliśmy podczas wykonywania wielu projektów powoduje, iż nasza praca jest rzetelna i na wysokim poziomie.

Posiadamy energiczny, doświadczony zespół fachowców. Cenimy sobie przede wszystkim: wysoką jakość, a także rzetelność, dbałość o szczegóły i profesjonalizm świadczonych przez nas usług.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i zawsze staramy się, aby klient był w pełni zadowolony z wykonanych przez nas prac.

Siedziba firmy mieści się w Zabierzowie koło Krakowa, jednak wychodząc na przeciw naszym klientom usługi świadczymy na terenie całej Polski, a także poza jej granicami.