KMP KLIMATYZACJA WENTYLACJA S.C. | wentylacja.com.pl 
KMP KLIMATYZACJA WENTYLACJA S.C. - logo

KMP KLIMATYZACJA WENTYLACJA S.C.

Fabryczna 21
85-741 Bydgoszcz
KMP Klimatyzacja Wentylacja jest firmą, która od 2009 roku świadczy usługi w zakresie: produkcji i sprzedaży elementów wentylacyjnych, a także: montażu, naprawy i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych.

Jesteśmy młodym, rzetelnym i ambitnym zespołem. Składa się on z osób, które posiadają wieloletnie doświadczenie oraz potrzebne certyfikaty i uprawnienia do pracy w tej branży.

Świadczymy usługi dla szerokiego grona odbiorców. Zarówno dla klientów indywidualnych jak i dużych przedsiębiorstw.

Staramy się ciągle poszerzać swoją wiedzę, zdobywać nowe doświadczenia i dlatego nasze usługi utrzymują się na poziomie satysfakcjonującym naszych Klientów, co poparte jest wystawionymi referencjami.

Dzięki współpracy z odpowiednimi podmiotami jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom profesjonalną i szeroką gamę urządzeń, którą oczywiście dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta, a także gwarantujemy profesjonalną obsługę w podanym zakresie działalności naszej Firmy.

Nasze skromne, ale ciągle nabywane doświadczenie, pozwala nam złożyć Państwu obietnicę rzetelnego wykonania powierzonych nam zadań począwszy od etapu produkcji elementów wentylacyjnych skończywszy na naprawie i serwisie urządzeń klimatyzacyjnych.

Gwarantujemy również terminowe przeprowadzenie inwestycji, gdyż do wykonywanych zadań podchodzimy z pełną odpowiedzialnością, o czym świadczy zaangażowanie pracowników oraz bardzo dobrze wyposażony park maszynowy i narzędziowy. Przekłada się to na jakość realizowanych przez nas projektów.