KlimatFiltr | wentylacja.com.pl 

KlimatFiltr

Poniatowskiego
41-253 Czeladź
Powietrze, którym oddychamy przebywając w zamkniętych pomieszczeniach, powinno być wolne od pyłów oraz zanieczyszczeń. Firma KlimaFiltr wychodzi naprzeciw temu wyzwaniu produkując profesjonalne oraz niezawodne filtry powietrza do urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.


KlimaFiltr istnieje na rynku od 2005 roku. W naszych zasobach kadrowych znajdują się doświadczeni specjaliści z dziedziny klimatyzacji i wentylacji, cieszący się wysokim uznaniem na rynku. W ramach oferty filtrów powietrza do klimatyzacji i wentylacji posiadamy w szczególności szeroki wybór filtrów kieszeniowych oraz kasetowych. Filtry te swoje wysokie parametry trwałości oraz wytrzymałości uzyskują dzięki opracowanej przez KlimaFiltr technologii produkcji, która wraz z solidnością oraz profesjonalnością gwarantowaną przez naszą firmę zapewnia najwyższą jakość produktów.


Realizujemy także zamówienia indywidualne, dostosowane do szczególnych potrzeb zleceniodawcy. Klienci KlimaFiltr objęci są również programem serwisowym, zapewniającym szybką i bezproblemową wymianę filtrów.