Klimasystem

Jędryczki 22
41-219 Sosnowiec
Firma KLIMASYSTEM zaczęła swoją działalność w 2009r. Powstała w odpowiedzi na coraz częstsze zapotrzebowanie rynku na sprawdzone i profesjonalne firmy branży wentylacyjnej, mogących zapewnić klientowi końcowemu kompleksowe usługi z zakresu doradztwa, doboru, montażu i serwisu.

Nasz zespól stanowi sztab ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Naszym atutem jest praca zespołowa z odpowiednim podziałem obowiązków.
Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie dostawy, montażu oraz serwisu:

* klimatyzacji
* wentylacji
* automatyki

Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę zaczynając od koncepcji pracy, poprzez projekt, dostawę, aż po realizację montażu instalacji. Oferowane przez nas produkty spełniają stosowne normy techniczne oraz posiadają wymagane atesty higieniczne.

Prowadzimy także serwis central wentylacyjnych oraz klimatyzacji.

Każda nasza oferta jest przemyślana w najdrobniejszych aspektach w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie jak i wytyczne inwestorskie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zminimalizować czas jej przygotowania do minimum.

Nasze dotychczasowe osiągnięcia na rynku instalatorskim i serwisowym, potwierdzone licznymi referencjami, pozwalają nam kierować naszą ofertę do każdego z Państwa. Nasi pracownicy posiadają liczne certyfikaty i odbywają cykliczne szkolenia, co pozwala nam z czystym sumieniem zagwarantować, że wykonane przez nas prace instalatorskie i serwisowe są zgodne z obowiązującymi normami i sztuką budowlaną, a znajomość rynku i firm z branży na odpowiedni dobór urządzeń, gwarantujący niskie koszty eksploatacyjne oraz długoletnią i bezawaryjną pracę.

Jesteśmy otwarci na współpracę z instalatorami, firmami budowlanymi oraz klientami indywidualnymi. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Klima System zaprasza do współpracy w szczególności firmy ze Śląska.