KLIMAPLANET - logo

KLIMAPLANET

Sułków 43
32-020 Wieliczka
KLIMAPLANET to firma świadczącą profesjonalne usługi projektowe, wykonawcze, pomiarowe i serwisowe, zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne w zakresie instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz ogrzewania nadmuchowego. Realizujemy inwestycje według gotowych dokumentacji projektowych jak również w oparciu o projekty i rozwiązania projektowe sporządzone przez własny zespół projektowy i kadrę inżynierską, mając jednocześnie na uwadze i kierując się indywidualnymi potrzebami i wymaganiami klientów.

W swojej ofercie KLIMAPLANET posiada bardzo bogaty wybór doskonałych urządzeń takich jak: Fujitsu, Toshiba, Mitsubishi, LG , Samsung, Chigo, VTS, Climaprodukt i innych.
Rozwiązania i urządzenia oferowane przez nas są niezawodne, czego potwierdzeniem jest udzielanie kilkuletniej gwarancji wraz z przekazaniem inwestorowi kompletnej dokumentacji powykonawczej zawierającej protokoły rozruchowe, pomiarowe jak również niezbędne certyfikaty, atesty higieniczne, deklaracje zgodności producenta co świadczy o profesjonalizmie świadczonych usług w trakcie jak i po zakończeniu realizacji.
Decydując się na nasze usługi masz pewność, że otrzymasz nie tylko najlepszy sprzęt, ale także fachową poradę pomoc oraz najwyższej jakości montaż i serwis.