Klimadom Iwona Marszałek | wentylacja.com.pl 
Klimadom Iwona Marszałek - logo

Klimadom Iwona Marszałek

Św.Andrzeja Boboli 5
31-408 Kraków
KLIMADOM jest firmą świadczącą profesjonalne usługi projektowe, wykonawcze, pomiarowe i serwisowe, zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne w zakresie instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz grzewczych. Realizujemy inwestycje według gotowych dokumentacji projektowych jak również w oparciu o projekty i rozwiązania projektowe sporządzone przez własny zespół projektowy i kadrę inżynierską, mając jednocześnie na uwadze i kierując się indywidualnymi potrzebami i wymaganiami klientów.

W swojej ofercie KLIMADOM posiada bardzo bogaty wybór doskonałych urządzeń takich jak: Fujitsu, Toshiba, Mitsubishi, LG, Sinclair, Samsung, VTS.
Rozwiązania i urządzenia oferowane przez nas są niezawodne, czego potwierdzeniem jest udzielanie kilkuletniej gwarancji wraz z przekazaniem inwestorowi kompletnej dokumentacji powykonawczej zawierającej protokoły rozruchowe, pomiarowe jak również niezbędne certyfikaty, atesty higieniczne, deklaracje zgodności producenta co świadczy o profesjonalizmie świadczonych usług w trakcie jak i po zakończeniu realizacji.