Juwent Chłodnictwo Sp.z o.o. | wentylacja.com.pl 
Juwent Chłodnictwo Sp.z o.o. - logo

Juwent Chłodnictwo Sp.z o.o.

Błońska 85
05-555 Tarczyn
JUWENT CHŁODNICTWO Sp. z o.o. dawna nazwa Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Chłodniczych Sp. z o.o. z Tarczyna to jeden z najstarszych producentów w branży.
Od 1951 r. mamy przyjemność oferować szeroki asortyment urządzeń chłodniczych.
Jakość, nowoczesność, dostosowanie produkcji do potrzeb i wymagań odbiorców oraz terminowość wykonania to motta przewodnie naszej firmy.
Jako nieliczni w Polsce nie ograniczamy się jedynie do dystrybucji oraz sprzedaży produktów chłodniczych, ale posiadamy również własną bazę projektową oraz produkcyjną. Wysoko kwalifikowana kadra inżynieryjno-produkcyjna z wieloletnim doświadczeniem dba o poprawne zaprojektowanie oraz wykonanie zlecenia.
Niewątpliwą zaletą naszego biura projektowego jest możliwość zastosowania szerokiego spektrum rozwiązań nietypowych i niestandardowych. Wykorzystując nasze duże doświadczenie jesteśmy w stanie zaspokoić popyt na rynku na urządzenia specjalistyczne, często wykonywane "na miarę". Nasi konstruktorzy oraz kadra pracowników produkcji mając na uwadze wymagającego Klienta wpływają w każdym etapie produkcji na jakość i terminowość wykonania danego wyrobu, a sieć naszych autoryzowanych serwisów zapewnia profesjonalny montaż urządzeń.

Profil produkcyjny firmy Juwent Chłodnictwo Sp. z o.o. można ująć w trzech podstawowych grupach wyrobów:

-komory i drzwi chłodnicze
-wymienniki ciepła z wentylatorami i kanałowe (chłodnice freonowe, wodne, glikolowe, oleju, skraplacze, nagrzewnice)
-specjalistyczne urządzenia, komory klimatyczne-badawcze, tunele, zamrażarki szokowe, akumulacyjne schładzacze wody