Instal-Klima-Projekt Sp. z o.o. | wentylacja.com.pl 
Instal-Klima-Projekt Sp. z o.o. - logo

Instal-Klima-Projekt Sp. z o.o.

Kordylewskiego 11
31-547 Kraków
Zespół inżynieryjno-techniczny INSTAL-KLIMA-PROJEKT Spółka z o.o. powstał w 1991 roku. Założycielami zespołu zostali projektanci krakowskiego oddziału Biura Projektów Przemysłowych INSTAL PROJEKT-Warszawa.
Zespół INSTAL-KLIMA-PROJEKT posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych wraz z automatyzacją tych instalacji. Projektujemy dla szpitali, hoteli, muzeów, kin, teatrów, dworców oraz obiektów przemysłowych. Zajmujemy się również projektowaniem instalacji grzewczych, węzłów cieplnych, wod.-kan. oraz tzw. skojarzonej gospodarki cieplnej z odzyskiem ciepła.
Szczególny nacisk INSTAL-KLIMA-PROJEKT kładzie na automatykę mikroprocesorową, pozwalającą na minimalizowanie kosztów eksploatacyjnych przez optymalne sterowanie pracą urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodnictwa. W tym zakresie INSTAL-KLIMA-PROJEKT prowadzi jako autoryzowany partner firmy Honeywell dostawę, montaż, oprogramowanie i uruchomienie instalacji.
Oferujemy także realizację komputerowych systemów monitorowania i zarządzania instalacjami tzw. "inteligentny budynek".
Nasz potencjał projektowy to 20 pracowników stałych, w tym większość to projektanci z wieloletnim doświadczeniem i stosownymi uprawnieniami posiadający duże doświadczenie w zakresie projektowania instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodnictwa i automatyzacji.
Projektowanie instalacji grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, gazowych, ciepłej wody użytkowej, zasilania elektrycznego wykonują sprawdzone, dyspozycyjne zespoły branżowe zatrudniane okresowo, w zależności od potrzeb, w liczbie około 15 projektantów z uprawnieniami branżowymi.
Nasz zakres działania:
- KLIMATYZACJA
- WENTYLACJA
- CHŁODNICTWO
- AUTOMATYKA
- PROJEKTY
- ROZRUCH
- DOSTAWY
dla hoteli, kin, szpitali, centrów handlowych, obiektów przemysłowych.
Oferujemy rozwiązania na światowym poziomie, przy profesjonalnym opanowaniu całości spraw o problematyce instalacyjnej.
Projekty wykonujemy komputerowo w systemie Auto CAD.
Jesteśmy autoryzowanym partnerem koncernu HONEYWELL.