ICF Steel Sp. z o.o. Sp. k. | wentylacja.com.pl 

ICF Steel Sp. z o.o. Sp. k.

Rzeszowska 35
38-120 Strzyżów
Jesteśmy jedną z najstarszych spółek w branży instalacji wentylacji i odpylania, działającą na terenie województwa podkarpackiego nieprzerwanie od 1971 r. jako Instal Rzeszów, następnie po prywatyzacji w 2005 r., jako rodzinna firma Instal Czudec (od 19 grudnia 2018 r. firma funkcjonuje pod nazwą ICF Steel).

Specjalizujemy się w produkcji i montażu instalacji wentylacji, instalacji odpylania, produkcji i montażu konstrukcji stalowych oraz innych wyrobów ze stali, w zależności od potrzeb naszych klientów.

Zdobytym doświadczeniem dajemy Państwu gwarancję, że pracujemy bezpiecznie, solidnie i zgodnie z najnowszymi standardami. Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia i zezwolenia.

Specjalizacja w branży montażowo-produkcyjnej oraz kompleksowość usług sprawiła, że od lat prowadzenia naszej działalności cieszymy się opinią ekspertów z dziedziny wentylacji i instalacji odpylania wśród odbiorców naszej oferty.
Obecnie współpracujemy z takimi krajami jak Niemcy, Austria, Czechy, Ukraina.

Stale unowocześniamy nasz park maszynowy, inwestujemy w linię produkcyjną, zatrudniamy i szkolimy doświadczonych pracowników, zdobywamy kolejne referencje oraz certyfikaty i na bieżąco poszerzamy naszą ofertę.