ICE SYSTEM

Wajsówny 8
95-200 Pabianice
Jesteśmy firmą działającą w branży chłodniczej, klimatyzacyjnej i wentylacji w okręgu łódzkim jak i na terenie całego kraju.
Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży, montażu i serwisowaniu urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, agregatów wody lodowej, wież chłodniczych i wentylacji.
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, naszymi klientami są zakłady produkcyjne, zakłady mięsne oraz duże obiekty biurowe i handlowe, wykorzystujące wodę lodową w procesach produkcji i klimatyzowaniu pomieszczeń. Posiadamy bardzo dobre i bogate doświadczenie w montażu i serwisowaniu urządzeń chłodniczych w zakładach produkcji żywności oraz super i hipermarketach. Wykonujemy i serwisujemy automatykę i monitoring do w/w obiektów i urządzeń. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy obsłudze i uruchamianiu sprężarek śrubowych wraz z osprzętem.
Z powyższego proponujemy Państwu podjęcie ewentualnej współpracy z naszą firmą w zakresie serwisowania i stałego nadzoru urządzeń chłodniczych zamontowanych w Państwa Obiektach. Ze swojej strony oferujemy usługi na wysokim poziomie za przystępną cenę.

Z poważaniem

ICE SYSTEM