Heatec.pl

Balicka 100
31-149 Kraków
Nasza firma, działalność gospodarczą w zakresie projektowania w budownictwie i kierowania realizacjami inwestycji rozpoczęła jako ASKA Sp. z o.o. w 1987 roku. Od 1990 roku specjalizujemy się w instalacjach grzewczych nadmuchem ciepłego powietrza. Od 1996 roku jako HEATEC-POLSKA zajmujemy się wyłącznie instalacjami grzewczymi nadmuchem ciepłego powietrza, klimatyzacyjnymi, wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji) oraz gruntowymi wymiennikami ciepła (GWC), świadcząc usługi w zakresie projektowania, sprzedaży, montażu i serwisu. Zrealizowaliśmy już kilka tysięcy instalacji na terenie całego kraju. Posiadamy bogate referencje w bardzo szerokim zakresie techniczno-funkcjonalnym.
Instalowane przez nas systemy sprawdzają się idealnie w naszych warunkach klimatycznych w obiektach takich jak: domki jednorodzinne, restauracje, biurowce, hale przemysłowe, salony, bary, puby, obiekty zabytkowe, szpitale itp.

W chwili obecnej HEATEC to 2 oddzielne - współpracujące ze sobą firmy, działające na terenie całego kraju. Zatrudniamy kilkadzisiąt osób. Każda placówka posiada własne zaplecze projektowe, techniczno - handlowe, produkcyjne oraz serwisowe. W ten sposób unikamy korzystania z pośrednictwa innych firm oraz podwykonawców, co pozwala nam zachować przystępne ceny i wysoką jakość wykonywanych usług. Wszelkie oferowane przez nas prace instalacyjno - montażowe wykonują wyłącznie uprzednio wyszkoleni monterzy firmy HEATEC-POLSKA. Nasi pracownicy, odbywają szkolenia w zakresie montażu i serwisu w USA i Francji. Pozwala to, na systematyczne podnoszenie ich kwalifikacji oraz stały rozwój firmy. Młody zespół zapewnia zdolność nieszablonowego myślenia oraz znajomość nowoczesnych rozwiązań technicznych. Jednocześnie nadzór doświadczonych projektantów zapewnia fachowość i poprawność realizowanych inwestycji zarówno pod względem projektowym jak i wykonawczym.

Staramy się zawsze sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasi projektanci spotkają się Państwem w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu, służąc swoją pomocą i wiedzą fachową oraz sporządzą niezobowiązującą ofertę na wykonanie systemu nadmuchowego.