FläktGroup Poland Sp. z o.o. | wentylacja.com.pl

FläktGroup Poland Sp. z o.o. - logo

FläktGroup Poland Sp. z o.o.

+48.22.3924343
ul. Południowa 2, Ołtarzew
05-850 Ożarów Mazowiecki
FläktGroup Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy FläktGroup rozwijającej, produkującej i sprzedającej Inteligentne Systemy Dystrybucji Powietrza oraz Systemy Wentylacji Pożarowej bazując na rozwiązaniach łączących energooszczędne urządzenia i systemy utrzymujące komfortowe warunki powietrza, wewnątrz budynków oraz służące do zaopatrzenia i obróbki powietrza dla infrastruktury i przemysłu. W ofercie koncernu znajduje się pełna gama komponentów, urządzeń i rozwiązań technicznych do wentylacji i klimatyzacji, wyróżniających się jakością i innowacyjnością doskonaloną nieprzerwanie od ponad stu lat. FläktGroup Poland zajmuje istotną rolę w całej grupie jako producent takich urządzeń jak nawiewniki, tłumiki, regulatory VAV czy systemy napowietrzania klatek schodowych. Oferta produkcyjna jest tylko uzupełnieniem bogatej oferty koncernu, w której znajdują się między innymi centrale wentylacyjne, belki chłodzące, chillery, wentylatory przemysłowe, wentylatory do wentylacji ogólnej (dachowe, kananałowe, ścienne), wentylatory w wersjach specjalnych (przeciwwybuchowe - EX, chemoodporne, wysokotemperaturowe), wentylatory oddymiające (strumieniowe, indukcyjne, dachowe, osiowe, promieniowe).

Biuro główne firmy FläktGroup Poland razem z zakładem produkcyjnym znajduje się w miejscowości Ołtarzew niedaleko Warszawy. Ponadto posiadamy oddziały regionalne w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy, Wrocławiu i Poznaniu.

Dane adresowe:
ul. Południowa 2, Ołtarzew
Ożarów Mazowiecki
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy FläktGroup Poland Sp. z o.o.:
Producent:
  • Belki i stropy chłodzące -> Belki chłodzące i grzejące
  • Centrala -> Centrala klimatyzacyjna i wentylacyjno-klimatyzacyjna
  • Kratki, anemostaty, nawiewniki -> Anemostaty, kratki, nawiewniki
  • Klimakonwektory (fincoile)
  • Wentylatory -> Wentylatory oddymiające
  • Wentylacja pożarowa -> Systemy wentylacji pożarowej i oddymiającej
Fläkt Woods korzystając z wielu lat doświadczeń, jest w stanie dostarczyć najlepsze rozwiązania dla każdego hotelu na całym świecie. Lista referencji rozciąga się po całej Europie, USA, Bliskim Wschodzie, Dalekim Wschodzie i Australii. Grupa posiada szeroką ofertę rozwiązań zaprojektowanych specjalnie dla wymagających projektantów, operatorów hotelowych i właścicieli. Nasi dotychczasowi klienci to Hilton, Hyatt, Le Meridien, Radisson i Sheraton. Dla każdego typu hotelu, dużego czy małego, Fläkt Woods ma rozwiązania optymalne, równoważące czasami sprzeczne kwestie kosztów, energii, prawodawstwa i konserwacji.
Fläkt Woods ma rozwiązania nawet dla najbardziej specyficznych zastosowań. Nasze portfolio produktów obejmuje urządzenia i systemy, które oczyszczają powietrze, spełniają wysokie standardy szczelności i kontroli skażeń, zadowalając w ten sposób nawet najbardziej wymagających. Skuteczne systemy HVAC zapewniają komfortowe środowisko, w tym odpowiednią temperaturę, jakość powietrza, wilgotność, zapach i poziom hałasu. Zatem wpływają nie tylko na warunki w jakich znajdują się pracownicy, ale także stwarzają odpowiednie warunki do przygotowania i produkcji żywności.
W przypadku inwestycji w infrastrukturę szkolnictwa, głównym priorytetem powinno być zapewnienie dogodnych warunków do nauki. Aby osiągnąć ten cel, projektanci muszą pogodzić ze sobą koszty, zużycie energii oraz warunki serwisu i obsługi instalacji HVAC.
Flaktwoods oferuje system wentylacji strumieniowej Jet Thrust sterowany z czujników stężenia CO, LPG bądź Nox dzięki czemu wentylatory uruchamiane są tylko wtedy kiedy to potrzebne. Dodatkowe oszczędności wynikają z niższych spręży wentylatorów głównych w związku z brakiem kanałów.