ESTA Polska Sp. z o.o. | wentylacja.com.pl 
ESTA Polska Sp. z o.o. - logo

ESTA Polska Sp. z o.o.

Droga Starotoruńska 5
87-100 Toruń
ESTA POLSKA jest utworzonym w 2006 roku w Polsce przedstawicielstwem niemieckiej firmy ESTA Absaugtechnik GmbH – specjalizującej się w oczyszczaniu powietrza z pyłów i dymów oraz produkcji najwyższej jakości odkurzaczy przemysłowych.

Z myślą o naszych klientach zatrudniamy najwyższej klasy inżynierów specjalizujących się w technologiach odpylania i oczyszczania powietrza. Współpracując z centralą ESTA GmbH możemy korzystać z ich doświadczenia jak i osiągnięć niemieckiej myśli technicznej.


Naszym klientom możemy zaoferować skuteczne i wydajne systemy oczyszczania powietrza mające zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu jednocześnie zapewniając konkurencyjne ceny. Oferujemy kompleksowe rozwiązania od koncepcji po montaż.

ESTA Absaugtechnik GmbH została utworzona w 1971 roku przez Guntera Kulitza i do dnia dzisiejszego jest własnością jego syna Dr Petera Kulitza. Firma od początku zajmowała się systemami wentylacyjnymi i grzewczymi aby ostatecznie skoncentrować się na technice odpylania i oczyszczania powietrza. Od roku 2001 firma ESTA jest obecna na Polskim rynku współpracując z użytkownikami ich systemów i skutecznie rozwiązując problemy odpylania i oczyszczania powietrza. W 2006 roku powstało przedstawicielstwo firmy ESTA w Polsce, które oferuje kompleksową obsługą klientów w zakresie oczyszczania środowiska w miejscu pracy.