EKO-Technologie | wentylacja.com.pl 

EKO-Technologie

Al. N.M.P. 61/7c
42-200 Częstochowa
Jesteśmy firmą, która zajmuje się kompleksowym opracowaniem dokumentacji projektowej w zakresie inżynierii środowiska. Specjalizujemy się w dziedzinach: wentylacji, klimatyzacji, tematyce grzewczej, chłodniczej oraz instalacji wodno kanalizacyjnych. Dzięki wieloletniej praktyce jesteśmy w stanie zagwarantować wykonanie zlecenia na najwyższym poziomie.
Zajmujemy się również przygotowaniem kompletnych systemów automatyki i sterowania układów przemysłowych. Specjalizujemy się w doborze automatyki do układów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, układów solarnych, inteligentnych budynków oraz instalacji wczesnego ostrzegania. Od roku 2011 jesteśmy dystrybutorem urządzeń sterowania i automatyki firmy El-Piast.
Nasze rozwiązania znalazły zastosowanie w obiektach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej, placówkach oświatowych, obiektach służby zdrowia, budynkach gastronomii czy też w zabudowie mieszkalnej.
Zakres proponowanych przez nas usług pozwala na kompleksowe ujęcie danego tematu, zarówno pod względem technicznym jak i ekonomicznym. Wszystkie decyzje dotyczące zastosowanych materiałów czy też doboru odpowiednich urządzeń konsultujemy na bieżąco z naszymi klientami, co pozwala uniknąć wielu problemów podczas wykonania danego projektu.
Współpracujemy również z firmami zewnętrznymi co jest podstawą do całościowego ujęcia realizowanych przedsięwzięć tj. biurami architektonicznymi, firmami instalatorskimi, producentami materiałów i urządzeń, oraz prywatnymi inwestorami.
Firma powstała w 2001 roku, a jej pomysłodawcą i założycielem był mgr inż. Krzysztof Żelazkiewicz. Podczas jedenastoletniej obecności na rynku projektowym zdobyliśmy szerokie doświadczenie zawodowe wykonując projekty w każdym rodzaju obiektów budowlanych, począwszy od budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz w budynkach przemysłowych.
Jesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się zespołem, który charakteryzuje przede wszystkim sukces każdego przedsięwzięcia.
Jeśli zależy Państwu na indywidualnym podejściu do każdego tematu i sumienności w jego wykonaniu zapraszamy do współpracy.