ECOPLASTOL Sp. z o.o. - logo

ECOPLASTOL Sp. z o.o.

A. Puszkina 41
42-530 Dąbrowa Górnicza
Poznaj Ecoplastol- Producenta Systemu GeoHeat


Firma Ecoplastol Sp. z o.o. powstała w 2008 roku. Jest firmą ze 100% polskim kapitałem. Oferuje tylko sprawdzone i najlepsze technologie, a swoim klientom zapewnia sprawną i komplesową obsługę od wsparcia technicznego i doradztwa poprzez projektowanie, aż po realizację projektu.


Nasz wiodący produkt to Rurowy Gruntowy Wymiennik Ciepła (GWC).


Co to jest GWC?

GWC to instalacja wspomagająca klimatyzację/wentylację budynku z wentylacją mechaniczną zaopatrzoną w rekuperator. Wykorzystuje ona naturalną energię słoneczną zgromadzoną w gruncie.


Po co stosujemy GWC?

Zastosowanie GWC w całym systemie wentylacji nawiewno-wywiewnej z rekuperacją, znacząco zmniejsza zużycie prądu w samym rekuperatorze, polepsza jakość powietrza w budynku, natomiast latem, pełni rolę ekologicznej i darmowej klimatyzacji.


Zalety stosowania GWC:

- Wstępne podgrzanie powietrza zimą - przy -20°C do 0 °C

- Schłodzenie powietrza latem - z 30°C do 17-18°C

- Czyste powietrze pozbawione pyłków, kurzu i innych mikrozanieczyszczeń powietrza (dzięki zastosowanym filtrom na czerpni powietrza i rekuperatorze oraz zastosowania rur antybakteryjnych z cząsteczkami srebra)

- Zabezpiecza rekuperator przed zamarzaniem i szronieniem zimą.


Dlaczego wybrać właśnie system GeoHeat?


1. Antybakteryjny - Rury stosowane w systemie GWC GeoHeat to rury antybakteryjne, których wewnętrzna warstwa zawiera cząsteczki srebra. Zapewnia to świeże, zdrowe i pozbawione zanieczyszczeń powietrze, które będzie idealne nawet dla alergików czy astmatyków.


2. Wysoki Współczynnik Przewodzenia Ciepła - Wszytskie elementy GWC GeoHeat wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego- polietylenu wysokiej gęstości HDPE. Współczynnik przewodzenia ciepła wynosi 0,5 W/mK, najwyższy ze wszytskich dostępnych na rynku rozwiązań rurowych GWC.


3. Zgrzewany elektrooporowo i doczołowo - Elementy GWC GeoHeat łączone są w technologii zgrzewania elektrooporowego i doczołowego. Taki sposób łączenia daje 100% szczelność i trwałość systemu. Tak wykonany GWC jest całkowicie zabezpieczony przed infiltracją wód gruntowych i opadowych.


4. Wysokość wód gruntowych - GWC dobiera się indywidualnie do każdej inwestycji. Na jego długość ma wpływ m.in. rodzaj gruntu i wysokość wód gruntowych, która wpływa KORZYSTNIE na jego działanie.


5. 30 lat gwarancji - Dzięki zaletom wymienionym powyżej oraz wykonywanie GeoHeat przez autoryzowanych i przeszkolonych instalatorów, udzielana jest gwarancja 30 lat na całkowicie bezproblemowe i bezobsługowe działanie systemu.


6. Produkt Polski - GWC GeoHeat to produkt wyprodukowany w całości w Polsce. Jego unikatowy system został opatentowany w Urzędzie Patentowym i posiada chroniony na terenie całej UE znak handlowy.


7. Szybki czas zwrotu inwestycji - Prawidłowo zaprojektowany i wykonany GWC powinien się zwrócić już po 6-8 latach użytkowania.


Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do kontaktu z naszą firmą, aby dowiedzieć się więcej na temat Rurowego Gruntowego Wymiennika Ciepła GeoHeat.

BIURO
ecoplastol@gmail.com
tel. 605 581 869 ; 695 655 868

SPRZEDAŻ:
mnykiel.ecoplastol@gmail.com
tel. 662 454 614