EcoJura Sp. z o.o. | wentylacja.com.pl 
EcoJura Sp. z o.o. - logo

EcoJura Sp. z o.o.

1 Maja 4
42-208 Częstochowa
EcoJura to prężnie rozwijająca się spółka działająca w branży odnawialnych źródeł energii. Skupiając ambitnych wykwalifikowanych profesjonalistów, specjalizujemy się w wykorzystaniu kolektorów słonecznych do przetwarzania energii słonecznej w ciepło.
Naszym celem jest dostarczenie inwestorowi kompletnego produktu począwszy od doradztwa technicznego i finansowego w zakresie przygotowania i finansowania inwestycji, poprzez dostarczenie produktów i realizację inwestycji, a na opiece poinwestycyjnej skończywszy.
Prowadzone przez nas działania koncentrują się na zaoferowaniu najlepszych rozwiązań. Bazując na posiadanej wiedzy i doświadczeniu dobieramy technologie adekwatne do oczekiwań inwestora, jego potrzeb oraz możliwości finansowych i technicznych. Monitorując rynek zauważyliśmy, iż istnieje na nim zapotrzebowanie na produkty odznaczające się korzystną relacją ceny do jakości, funkcjonalności i czasu zwrotu inwestycji. Stąd też po długich analizach wypracowaliśmy rozwiązania produktowe, które w pełni odpowiadają na aktualne potrzeby rynku.
Są to:
- kolektory słoneczne płaskie i próżniowe
- solarne grupy pompowe
- zbiorniki
- systemy regulacji
- zestawy montażowe

Inwestor współpracując z nami otrzymuje::
- pomoc w wyborze projektanta,
- kompletną informację techniczną w zakresie oferty produktowej,
- doradztwo w zakresie przygotowania mechanizmów finasowania,
- pomoc w wyborze firmy wykonawczej oraz w koordynacji realizacji inwestycji.
Wszelkich szczegółowych informacji odnośnie naszej oferty oraz pełnej obsługi inwestycyjnej udzielają nasi pracownicy podczas bezpośrednich konsultacji.