Dawsongroup Polska Sp. z o.o. - logo

Dawsongroup Polska Sp. z o.o.

Marywilska 34A
03-228 Warszawa
Dawsongroup Polska Sp. z o.o .oferuje łatwy i szybki dostęp do szerokiego asortymentu przenośnych urządzeń takich jak: komory szokowego mrożenia i schładzania, komory chłodnicze, mroźnicze i przechowalnicze oraz urządzenia rozmrażającei wygrzewające, a także komory dojrzewalnicze (dojrzewalnie wędlin, dojrzewalnie mięsa, serów) . Oferujemy najwyższej światowej jakości rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasze profesjonalne urządzenia dostępne są w krótko- i długoterminowym wynajmie. Wszystkie nasze komory mogą być umieszczone bezpośrednio na płaskim podłożu lub na odpowiednio przygotowanym rusztowaniu zarówno na zewnątrz jak i we wnętrzu innych budynków. Posiadają system monitoringu i rejestracji pracy. Spełniają wszelkie wymogi sanitarne i weterynaryjne władz polskich i Unii Europejskiej. Każda oferowana przez naszą Firmę komora zgodna jest z normami HACCP, BRC i GMP. Posiadają znak CE, są bezpieczne dla produktu, użytkownika i środowiska.
Wszystkie systemy alarmowe wyposażone w system dźwiękowy i wizualny (Alarm w razie przypadkowego zamknięcia się we wnętrzu komory, jak również mechanizmem umożliwiającym natychmiastowe otwarcie drzwi od środka. Alarm wystąpienia braku zasilania urządzenia, Alarm temperaturowy)
Zakres temperatur od -45oC do +60oC. Zapewniamy 24-godzinny Serwis i opiekę techniczną. Oferujemy : Sprzedaż , Wynajem i Leasing urządzeń chłodniczych.