Dan-Poltherm | wentylacja.com.pl 
Dan-Poltherm - logo

Dan-Poltherm

Gdańska 12
83-031 Gdańsk
Firma Dan-Poltherm specjalizuje się w systemach klimatyzacji, wentylacji, osuszania, nawilżania i ogrzewania powietrznego. Wysoce energooszczędne centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne to główne produkty w ofercie firmy:

DP Pool - Basenowe centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne o podwyższonym standardzie
DP Comfort - Centrale klimatyzacyjne ze zintegrowaną wewnętrzną pompą ciepła
DP Basic - Centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne ogólnego przeznaczenia
DPH - Centrale w wykonaniu higienicznym do stref clean room

Główne obszary działania to produkcja i dostawa urządzeń do obiektów basenowych co potwierdzone jest realizacją dostaw do kilkuset dużych basenów w tym największych aquaparków w Europie oraz kilku tysięcy mniejszych obiektów o charakterze basenowym. Oferta rozwiązań basenowych firmy Dan-Poltherm obejmuje osuszacze powietrza, centrale monoblokowe do najmniejszych prywatnych basenów i stref spa po basenowe centrale wentylacyjne do największych basenów i aquaparków.

Dan-Poltherm specjalizuje się również w klimatyzacji obiektów handlowych wielkokubaturowych oraz kinowych, biurowców i hoteli głównie przy użyciu central wyposażonych w pompy ciepła lub wysoce sprawny odzysk ciepła połączony z pompą ciepła. W Polsce dostarczyliśmy urządzenia do niemal wszystkich kin sieci Multikino, Helios oraz Cinema 3D .

Oprócz własnej działalności produkcyjnej jesteśmy bezpośrednim importerem i wyłącznym dystrybutorem w Polsce urządzeń renomowanych producentów europejskich jak, Vapac – parowe nawilżacze powietrza , Venco – agregaty skraplające i wody lodowej, VentilClima - klimakonwektory, Fisair - adiabatyczne nawilżacze i osuszacze powietrza, Microwell - basenowe osuszacze powietrza i pompy ciepła do podgrzewu wody basenowej.


Oferta firmy skierowana jest zarówno do projektantów, wykonawców instalacji wentylacji i klimatyzacji, inwestorów, jak i odbiorców indywidualnych. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz oferowanych produktów dzięki profesjonalnej kadrze technicznej. Nasza oferta niemal w całym zakresie pokrywa potrzeby wynikające z wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, chłodzenia oraz nawilżania i osuszania powietrza.