conceptAIR - logo

conceptAIR

Płochocińska 19 lok. 134
03-191 Warszawa
Oficjalny dystrybutor firmy Vallox Oy.
Podstawą naszej oferty są produkty fińskiej firmy Vallox Oy, uznanej marki na rynku central rekuperacyjnych. Firma conceptAIR oferuje swoim Klientom produkty sprawdzone nie tylko na rynku polskim, również na rynkach zagranicznych, produkty spełniające w wysokim stopniu zadania wynikające z ich przeznaczenia jak również, odznaczające się wysoką jakością wykonania.

Nasz, ściśle przemyślany asortyment wyróżnia firmę conceptAIR na tle konkurencyjnych firm. Wychodzimy z założenia, że jeżeli chcemy zaproponować naszym Klientom produkty najwyższej jakości, doradztwo techniczne na równie wysokim poziomie i wszelkiego rodzaju wsparcie, profil firmy powinien być odpowiednio ukierunkowany.

Proponujemy naszym Klientom produkty z możliwością odzysku energii, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności w naszych domach i są to również produkty przyjazne środowisku.

Poprzez naszą działalność chcemy propagować zdrowy styl życia, blisko i zgodnie z naturą, przy jednoczesnym wykorzystaniu najnowszej wiedzy technicznej.

W naszej ofercie conceptAIR znajdziecie Państwo urządzenia spełniające najwyższe standardy, takie jak:

- centrale rekuperacyjne z wymiennikiem krzyżowym n>60%,

-centrale rekuperacyjne z wymiennikiem przeciwprądowo-krzyżowym n>80%,

-akcesoria do central rekuperacyjnych,

-przewody do rozdziału powietrza,

Strony na których można zapoznać się z naszą ofertą:
www.conceptair.pl
www.sklepconceptair.pl
www.rekuperatoryvallox.com.pl