CM Clima - logo

CM Clima

+48.52.5246076
Gdańska 13
86-022 Borówno
CM CLIMA gwarantuje optymalną klimatyzację w lokalach handlowych, gastronomicznych, biurach i mieszkaniach. Klimatyzacja - daje nie tylko poczucie komfortu, ale również uczucie świeżości i aktywności nawet przy najbardziej niesprzyjających warunkach na zewnątrz.

Dysponujemy wykwalifikowanym serwisem w dziedzinie przeglądów oraz napraw instalacji klimatyzacji i wentylacji. Serwisanci posiadają autoryzację do uruchamiania oraz serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych firm Carrier i Toshiba o mocy chłodniczej do 250 kW.

Niezbędną wiedzę oraz uprawnienia pracownicy nabywają uczestnicząc w specjalistycznych kursach branżowych.

Osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci spełniają wymagania kwalifikacyjne do wykonywania prac na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i prac kontrolno - pomiarowych zgodnie z Dz. U. Nr 89, poz. 828.

Serwisanci posiadają Świadectwa kwalifikacji wydane na podstawie art. 12 ust. 4 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o substancjach zubożających warstwę ozonową (Dz. U. Nr 121, poz. 1263).

Jako autoryzowany serwis firm Carrier i Toshiba świadczymy usługi dla największych sieci handlowych działających w Polsce.

Dane adresowe:
Gdańska 13
Borówno
Kujawsko-pomorskie
Poland

Obszar działalności firmy CM Clima:
  • Instalacje i montaż
Dystrybutor:
  • Instalacje i montaż -> Instalacja wentylacyjna i klimatyzacyjna
Instalator:
  • Instalacje i montaż -> Instalacja wentylacyjna i klimatyzacyjna