Clima-Bud

Wspólna 15/36
41-200 Sosnowiec
Jesteśmy firmą , która w branży wentylacji i klimatyzacji ma niezbędne doświadczenie aby zaspokoić najbardziej wymagajacych klientów. Proponujemy dostawy, montaż i serwis central klimatyzacyjno – wentylacyjnych, które zapewniają pełną obróbkę powietrza. Zastosowane w nich nietypowe rozwiązania są odpowiedzią na szczególne wymagania rynku w XXI wieku.

Technologicznie wyspecjalizowane systemy odzysku ciepła pozwalają na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji instalacji klimatyzacyjnych. Nasze układy automatyki oraz wysoka jakość podzespołów zapewniają dużą niezawodność pracy systemów klimatyzacji.

Realizujemy kontrakty na dostawy urządzeń i prefabrykatów do różnych obiektów. Począwszy od budynków mieszkalnych, biur, restauracji, teatrów, kin, hoteli, szpitali, klinik poprzez obiekty sportowe i widowiskowe, baseny a skończywszy na supermarketach, halach produkcyjnych i magazynowych. Urządzenia znajdują także zastosowanie w instalacjach o szczególnie zaostrzonych reżimach pracy tj. w przemyśle spożywczym, w pomieszczeniach czystych oraz w strefach zagrożonych wybuchem. Zapewniamy wszechstronność, solidność usług i krótkie terminy realizacji dostosowane do specyfiki procesu budowlanego.

Uzupełnienie oferty stanowią elementy zakańczające instalacje klimatyzacyjne czyli wentylatory kanałowe i dachowe, filtry, kratki nawiewne i wywiewne, nawiewniki ; elementy regulujące czyli przepustnice, zawory zwrotne, regulatory stałego wydatku oraz uzdatniające klimat tj. nawilżacze parowe elektryczne i na parę technologiczną itp.

W roku 2010 wykonaliśmy kolejny krok, wprowadzając usługi związane z projektowaniem oraz modernizacją systemów chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.