CleanAir Sp. z o.o. | wentylacja.com.pl 

CleanAir Sp. z o.o.

ul. Admirała A. Karwety 25
80-297 Gdańsk
CleanAir - firma od 20 lat produkująca urządzenia przemysłowe do odpylania i filtrowentylacji. Wdrażamy kompleksowe i nowoczesne rozwiązania, które pomagają podnosić wydajność i komfort pracy w firmach Polskich i za granicą. Nasze rozwiązania zapewnią utrzymanie wysokich standardów na stanowiskach pracy ludzi i maszyn.
Urządzenia CleanAir znajdują zastosowanie przy stanowiskowej ochronie miejsc pracy podczas spawania, szlifowania, polerowania lub przy obróbce tworzyw sztucznych oraz przy odciągu zanieczyszczeń ze stołów do cięcia mechanicznego i termicznego (plazmą, laserem).
Nasza firma to profesjonalna kadra inżynierska, dzięki której zadania w zakresie projektowania i wykonania urządzeń realizowane są na najwyższym poziomie. Innowacyjne rozwiązania systemów filtrowentylacyjnych, wyspecjalizowanych wyciągów spawalniczych oraz odciągów ze stołów do cięcia plazmą i laserem, stawia nas w gronie liderów branży. Nasze urządzenia konstruujemy z uwzględnieniem spostrzeżeń i uwag naszych Klientów. Wysokiej klasy materiały i podzespoły używane do produkcji gwarantują wieloletnią i bezawaryjną pracę. Dużą oszczędnością dla naszych Klientów są wyraźnie niższe koszty eksploatacji bieżącej. Czystość powietrza, którą zapewniają nasze urządzenia w zapylonych pomieszczeniach i halach przemysłowych jest ważna nie tylko dla ludzi, ale ma również znaczny wpływ na żywotność i jakość pracy maszyn. Wyposażenie urządzeń CleanAir w najwyższej klasy wkłady, które filtrują pył ze skutecznością 99,9% oraz jakość i powtarzalność produkcji, zapewniają komfort pracy ludzi i maszyn.