Chłodnictwo Klimatyzacja Nowak - logo

Chłodnictwo Klimatyzacja Nowak

Fenikowskiego
84-200 Wejherowo
Firma Chłodnictwo Klimatyzacja Nowak

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, sprzedaży, dostawy, montażu oraz serwisu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła. Wykonujemy okresowe przeglądy urządzeń.

Masz agregat chłodniczy- nie płać za gorącą wodę, możesz mieć ją za darmo.

Odzyskujemy ciepło z urządzeń chłodniczych w celu ogrzewania wody i pomieszczeń .

Nasza firma z siedzibą w Wejherowie działa na terenie województwa pomorskiego. Zapewniamy fachową obsługę domowych oraz przemysłowych urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych.

Celem firmy jest zapewnienie kompleksowej obsługi klienta.

Wzorując się na sposobie działania firm niemieckich w podobnej branży, firma zajmuje się dostarczaniem rozwiązań, montażem oraz serwisem chłodnictwa (począwszy od lodówek, komory, lady, kostkarki ) oraz klimatyzacji (dowolny system: split,multi split, aqua chiller, kanałowe ,kasetonowe , VRV ) oraz automatyki.

Usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych jak również firm i instytucji.

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie, solidność, słowność i wysoka jakość usług to zawsze satysfakcja klienta .W każdej chwili służymy pomocą i radą, w nagłych przypadkach można do nas dzwonić 24 / h

Podczas montażu duży nacisk kładziemy na estetykę, wykonując usługi kompleksowo, pracując przy tym czysto, szybko i dokładnie. Montaże instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych wykonywane przez firmę NOWAK mogą konkurować z najlepszymi firmami z naszej branży.