Blowair - logo

Blowair

Montażowa 3
43-300 Bielsko-Biała
Producentem nagrzewnic marki Blowair jest firma WTS Wysocki Tomasz.
Siedziba firmy WTS Wysocki Tomasz mieści się w Bielsku-Białej, przy ul. Montażowej 3b. Tu znajduje się magazyn, pomieszczenia biurowe i stacjonarny sklep nagrzewnic wodnych, do którego zapraszamy klientów z całego kraju.
Naszą misją jest dostarczenie na polski rynek korzystnych rozwiązań grzewczych, w postaci nagrzewnic wodnych. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, niskie ceny, a także profesjonalną obsługę detaliczną jak i hurtową. Zapraszamy do Naszego oddziału, gdzie można obejrzeć i zakupić nasze wyjątkowe produkty.


Nasz zespół dokona wszelkich starań abyś był zadowolony.
Naszym celem było stworzenie urządzeń o wysokich parametrach, estetycznym wyglądzie, a wszystko to w korzystnych cenach. W ofercie posiadamy aż 4 rodzaje nagrzewnic wodnych o mocach 17, 29,47, 52 oraz 59 kW. Dzięki nowoczesnej technologii stworzyliśmy „małe urządzenie z wielkim sercem”. Mimo niewielkich gabarytów Nasze nagrzewnice wodne są bardzo wydajne, a to wszystko dzięki wykorzystaniu 1, 2 oraz 3-rzędowych wymienników ciepła. Dodatkowo Nasze nagrzewnice Blowair są energooszczędne.

Zapraszamy do współpracy już dziś. Z Nami wszędzie jest ciepło !