Automatik Elektrociepło | wentylacja.com.pl 
Automatik Elektrociepło - logo

Automatik Elektrociepło

ul. Legionów 16
87-100 Toruń
OGRZEWAMY DOMY PASWYWNE I ENERGOOSZCZĘDNE

Firma Automatik – Elektrociepło od ponad 20 lat zapewnia kompleksową i profesjonalną
obsługę instytucji, firm, jak i Inwestorów indywidualnych w zakresie sprzedaży i montażu energooszczędnego ogrzewania elektrycznego.

W naszych realizacjach najbardziej popularnym systemem grzewczym jest akumulacyjne ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie elektryczne akumulacyjne to najbardziej nowoczesne ogrzewanie. Idealne pasuje do domów pasywnych i energooszczędnych i ma o wiele niższe koszty inwestycyjne niż jakiekolwiek inne ogrzewanie.


To ogrzewanie, które opiera się na poborze energii tylko z taryfy taniej: nocnej lub grzewczej, jednocześnie zapewniając oczekiwany komfort cieplny przez całą dobę.
Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas indywidualnie, i odpowiedzialnie podchodzić do każdej realizacji. Chcemy zapewnić naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa, dlatego na każdym etapie realizacji wspólnie omawiamy zakres prac, co pozwala nam dopasować się do oczekiwań Inwestora.

Budując dom energooszczędny, Inwestorowi zależy na niskich kosztach eksploatacji oraz na trosce o środowisko naturalne. Mając na uwadze powyższe wymagania nasz zespół dopasuje do możliwości budżetowych Inwestora optymalny system grzewczy.
Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym renomowanych firm z branży instalacyjnej i grzewczej. Projektujemy, sprzedajemy, montujemy i zapewniamy 24 obsługę serwisową.
Zapewniamy bezpłatną wycenę oraz dojeżdżamy do Inwestorów w całej Polsce.