ARTBUD - logo

ARTBUD

Broniewskiego 13B
46-020 Czarnowąsy
Firma ARTBUD chciałaby Państwu zaoferować produkty z materiału czystego ekologicznie jakim jest gips budowlany, stosowany do wykonywania sztukaterii gipsowej. Gips jest materiałem zdrowym oraz umożliwiającym uzyskanie gładkich powierzchni i różnorodnych wzorów. Wszystkie elementy są wykonywane z gipsu budowlanego lub ceramicznego i zbrojone siatką.
Elementy sztukaterii gipsowej produkowanej w naszej firmie posiadają różne kształty i różnorodną ornamentykę. Z powodzeniem znajdują zastosowanie w budownictwie do dekoracji sufitów i ścian w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych oraz w budynkach użyteczności publicznej.

*Firma ARTBUD specjalizuje się w diamentowej technice wiercenia. Otwory wykonujemy wiertłami koronowymi w betonie zbrojonym, kamieniu, cegle i innych materiałach wykorzystywanych w budownictwie. Powyższe prace przeprowadzamy metodą bezudarową i bezpyłową (na mokro). Posiadany przez nas wysokiej klasy sprzęt, umożliwia wiercenie otworów o dużym zakresie średnic i głębokości. Wykonujemy prace, które nie mogą być zrealizowane innymi technikami, jak również te, które pociągają za sobą wysokie nakłady finansowe. Nowoczesne wiertnice pozwalają nam szanować czas inwestora oraz wykonać prawie każde zlecenie związane z przewiertem mieszkania, budynku, wiaduktu czy mostu.

*Firma ARTBUD świadczy usługi w zakresie sprzedaży próżniowych kolektorów słonecznych oraz instalacji solarnych HELIOSIN jak również ich montażu i serwisie.
Działanie kolektorów polega na zamianie energii promieniowania słonecznego na ciepło, które wykorzystuje się do ogrzewania wody użytkowej, wspomagania c.o. i ogrzewania wody w basenach kąpielowych.
Szybki postęp w rozwoju techniki kolektorów słonecznych, przy jednocześnie gwałtownym wzroście cen nośników energii oraz świadomość ekologiczna społeczeństwa sprawiają, że warto zastosować instalację solarną.
Korzyści ze stosowania systemów solarnych:
*oszczędność energii niezbędnej do ogrzania wody użytkowej i pomieszczeń, nawet do 60% w ciągu roku
*uniezależnienie się od podwyżek cen nośników energii
*wykorzystanie energii w pełni ekologicznej, bez emisji dwutlenku węgla (CO2)
*wzrost wartości nieruchomości
*żywotność i trwałość systemu, ponad 15 lat
*łatwość montażu w istniejącej zabudowie i nowych obiektach
*prosta obsługa, możliwość automatycznej regulacji temperatur
*możliwość montażu instalacji kolektora na ścianach i dachach budynków lub w ich otoczeniu
*oszczędność czasu związana z automatyzacją podgrzewania wody

*Firma ARTBUD oferuje przenośne i ścienne klimatyzatory, które chłodzą tam, gdzie jest to konieczne. Jest to nie tylko przyjemne i wygodne dla wszystkich cierpiących z powodu upałów, lecz przede wszystkim przynosi ulgę osobą starszym i alergikom, którzy w takich warunkach cierpią na duszności i mają kłopoty z oddychaniem.
W zakres naszej działalności wchodzi przede wszystkim sprzedaż , montaż oraz serwis klimatyzatorów, zarówno w domkach jednorodzinnych , lokalach użytkowych jak i w halach produkcyjnych, przemysłowych i magazynowych.
Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia potrzebne do montażu i serwisowania klimatyzacji:
Świadectwo Kwalifikacji w zakresie budowy, obsługi technicznej, montażu i eksploatacji klimatyzatorów typu Split.
Świadectwo kwalifikacji SEP
Zapewniamy najwyższą jakość obsługi klienta. Wszystkie prace wykonujemy przy użyciu profesjonalnych narzędzi. Przewierty diamentowe prowadzimy metodą bezudarową i bezpyłową (na mokro).