AirSan | wentylacja.com.pl 

AirSan

Jankego 112
40-613 Katowice
Uczyliśmy się od najlepszych na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Śląskiej w Gliwicach.
Nasz zespół projektantów wywodzi się z pracowni projektowych oraz firm projektowo-wykonawczych znanych w całym kraju.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte przy projektowaniu oraz na budowach, wiedza i zaangażowanie pozwala na zrealizowanie indywidualnego zlecenia przy wykorzystaniu nowatorskich, często nietypowych rozwiązań inżynierskich.
Ten zasób zdobytej wiedzy wykorzystujemy, aby stworzyć projekty, które w pełni zadowolą Inwestora oraz Użytkownika naszych instalacji.
Rozwiązania proponujemy według założeń Inwestora - również ekonomicznych. Współpracujemy z biurami architektonicznymi, firmami wykonawczymi oraz bezpośrednio z inwestorami.

Dorobkiem naszego zespołu są koncepcje, projekty budowlane, projekty wykonawcze oraz dokumentacje powykonawcze.

Posiadamy również doświadczenie przy kierowaniu robotami budowlanymi na obiektach.

Do projektowania i kierowania robotami budowlanymi posiadamy niezbędne uprawnienia w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Jesteśmy członkami Śląskiej Izby Inżynierów Budownictwa w Katowicach. Do projektowania wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie inżynierskie, co pozwala na rzetelne i krótkoterminowe wykonanie zleceń.

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług stale śledzimy wszystkie nowinki techniczne, szczególnie te, które pozwalają na oszczędność energii, a co za tym idzie na racjonalne wykorzystanie środków. Nasi projektanci podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach oraz odwiedzając polskie i zagraniczne targi branżowe.