Aero System Sp. z o.o.

Ligocka 103, bud. 8
40-568 Katowice
AERO SYSTEM Instalacje Technologiczne - firma inżynierska z 15 letnim doświadczeniem. Działająca w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, ciepłownictwie i chemicznym.

Firma buduje instalacje technologiczne ze stali nierdzewnej.


AERO SYSTEM realizuje kontrakty w formule pod klucz, obejmujące zakresem prace:

- Projektowanie instalacji technologicznych, elektrycznych, automatyki oraz konstrukcje.
- Dobór zaworów, pomp, dostawa materiałów na budowy.
- Dostawy szaf sterowniczych, rozdzielnic, kabli i urządzeń pomiarowych.
- Spawanie i montaż rurociągów ze stali nierdzewnych, zaworów, zbiorników, pomp.
- Programowanie sterowników PLC , wizualizacji SCADA i uruchamianie systemów sterowania.
- Serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny instalacji technologicznych.

Wykonane przez firmę AERO SYSTEM instalacje technologiczne można zobaczyć w zakładach produkcyjnych z branż: chemiczna, spożywcza oraz farmaceutyczna. Firma AERO SYSTEM jest wyspecjalizowana w złożonych procesach technologicznych między innymi: mieszanie, mielenie, dozowanie, suszenie, spalanie, oczyszczanie spalin, mycie, transport surowców, recykling i uzdatnianie wody. Główne obszary działalności: ciągi procesowe w branży spożywczej, farmaceutycznej i chemicznej, kotłownie węglowe i parowe WR, OP, odlewnie aluminium, odżużlanie, odpopielanie, odpylanie workowe, elektrofiltry, deNOx, deSOx, nawęglanie, pompownie, SUW, SBR, MBBR, stacje mycia CIP, stacje demi.

Wykonujemy między innymi:
• instalacja do produkcji oleju
• instalacje pary i kondensatu
• instalacje przemysłowe
• instalacje do kwasu
• instalacje ze stali nierdzewnej

Tworzymy automatyzację instalacji w strefach EX objętych dyrektywą ATEX. W AERO SYSTEM kolejne nowe zlecenie jest inne, tak jak zróżnicowane są potrzeby naszych Klientów. Zdobyte doświadczenie inżynierów, pozwala na podejmowanie kontraktów o szerokim zakresie oraz trudnych technologicznie.
Silną pozycję rynkową i dynamiczną ewolucje firma AERO SYSTEM zawdzięcza przez nieustanne doskonalenie swoich usług, ścisłą współpracę z technologami oraz przystosowanie się do ich wymagań. Marka AERO SYSTEM budowana jest poprzez precyzyjne, solidne i terminowe wykonywanie zleceń, brak zgody na kompromisy techniczne daje nam możliwość obsługi klientów korporacyjnych, a także realizację kontaktów w zakładach na całym świecie.