Adiutus | wentylacja.com.pl 

Adiutus

Warszawska 31
25-518 Kielce
Oferujemy dobór, montaż, serwis systemów klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła powietrze - woda. Dbamy o jakość i estetykę wykonania. Zajmujemy się obsługą klientów, którzy na pierwszym miejscu stawiają sobie jakość wykonanych usług. Posiadamy odpowiednie wykształcenie oraz wiedzę, sprzęt i doświadczenie do zrealizowania każdego zlecenia.
Zlecając realizację naszej firmie masz pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz będzie sprawne przez wiele lat.

Kierujemy się dewizą, że zadowolony Klient poleci nas innym. Jest to dla nas najlepsza forma reklamy od usatysfakcjonowanych kontrahentów.

Nasza specjalność to klimatyzacja pomieszczeń i pompy ciepła powietrze woda do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Firma Adiutus pomaga wszystkim swoim Klientom w kwestiach związanych z klimatyzacją. Świadczymy nasze usługi na terenie Kielc oraz całego województwa świętokrzyskiego, małopolskiego i mazowieckiego. Do naszych działań należą:

projektowanie systemów klimatyzacji, zaczynając od niewielkich klimatyzatorów typu Split, aż po duże układy VRF,

dobieranie takich urządzeń, dzięki którym możliwa będzie optymalizacja kosztów związanych z eksploatacją,

montaż klimatyzacji w konkurencyjnych cenach,

profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Naszą siłą jest wykształcony i doświadczony zespół, który systematycznie powiększa swój obszar działania, co pozwala rozwijać firmę i poszerzać grono zadowolonych Klientów.

Kontakt: 604786819