AC Group Sp. z o.o.

30-418 Kraków
Dynamicznie i profesjonalnie
Młoda, dynamiczna firma projektowo-wykonawcza, która ma już na swoim koncie wykonane prace dla kilkudziesięciu klientów z obszaru całej polski. Duże inwestycje w kadrę specjalistyczną, dobre referencje oraz wygrane przetargi pozwoliły firmie w krótkim okresie obsługiwać nie tylko małe inwestycje, lecz poważne duże projekty o zasięgi ogólnopolskim.

Kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie
Aktualnie firma zajmuje się kompleksową obsługą dużych inwestycji. Profesjonalnie i skutecznie wykonuje: doradztwo z opracowywaniem założeń i koncepcji techniczno-ekonomicznych, projektowanie, dostawę materiałów i urządzeń, wykonawstwo, pełny serwis oraz obsługę posprzedażową. ACgroup skutecznie realizuje każdy rodzaj inwestycji: biurowce, hotele, budynki użyteczności publicznej, apartamenty, garaże podziemne, hale produkcyjne, magazyny, centra handlowe.

Współprcaca z czołowymi dostawcami sprzętu
Współpracujemy z największymi w Polsce dystrybutorami i producentami w Polce. W naszej ofercie posiadamy sprzęt takich firm jak: LG, Sharp, Daikin, Mitsubishi, AUX, Fijitsu, Hisense, Toshiba, Samsung, Swegon, VTS, YORK, itp.

Własne biuro projektowe
Firma posiada własne biuro projektowe wykonujące kompleksowe projekty branżowe w zakresie: klimatyzacja, wentylacja, technika cieplna, fotowoltaika.

Działamy w całej Polsce
Chociaż siedziba firmy znajduje się w Krakowie, posiadamy oddział firmy w Warszawie, a dzięki zorganizowanej flocie samochodowej możemy dotrzeć w dowolne miejsce w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu i umówienia spotkania.

Nasza oferta w skrócie:
Bezpłatna wizja lokalna
Kreatywne i profesjonalne projekty instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych
Fachowe doradztwo i profesjonalny dobór urządzeń
Szybki montaż z uruchomieniem systemów
Modernizacja istniejących systemów
Wdrażanie systemu monitoringu i rejestracji układów chłodniczych,
Doradztwa technicznego w zakresie doboru, warunków stosowania i eksploatacji urządzeń;
Udzielenie gwarancji na wykonywane usługi
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Sprzedaż urządzeń wraz z kompleksową dostawą
Wykonywanie usług zarówno w domkach jednorodzinnych, lokalach użytkowych jak i w halach produkcyjnych, przemysłowych i magazynowych
Kadra, kwalifikacje, umiejętności
Posiadamy wszystkie uprawnienia do budowy, projektowania, naprawy, serwisu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych pracujących na czynnikach chłodniczych podlegających ustawowej rejestracji. Na życzenie prześlemy potwierdzenie umiejętności lub uprawnienia niezbędne do wykonania zlecenia.