273
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

Zarobki montera-serwisanta

A My dajemy 10000 $ i tez mało robimy

Witam
a ja mam pytanie ile moze zarobic serwiasnt w Wawie (chodzi o serwis sprzetu do obrobki - plastycznej, blachy itd)mam na mysli osobe zaczynajaza prace.Dzieki za kazde sudestie.
Pozdrawiam

Zależy to od kwalifikacji i wykształcenia, bo doświadczenia nie masz.
Myślę że na początek to około 2500 brutto,

Jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem serwisanta-montera klimatyzacji.Proszę podać swój kontakt. Nasz tel. 083 3444322.,e-mail:fhup.koncept@interia.pl

ja również jestem monterem z tego co widzę niezłe panowie zarabiacie .. ja mam 9zł za godzinę i haruje 250h w miesiącu....

Zeby robic taki serwis i instalacje klimy/wenty to trzeba skonczyc jaki kurs?

cze ja płace 120 zł dziennie czas pracy raczej nie normowany
około 9 h dziennie w wawie

Firma w Lublinie, serwis i wykonawstwo, zarobki od 2000 netto do 3500 netto plus nadgodziny i ew. premie. Atmosfera całkiem ok.

placimy 2500

Ile się zarabia w serwisie afabrycznym , chodzi mi o przemysłowe agregaty wody lodowej (50 do 800 kW, też lodowiska) , wieże wodne i Dry-Coolery , szafy klimatyzacji precyzyjnej (serwerownie) , pompy ciepła (przemysł i domówka) , instalacje hydrauliczne wraz z automatyką (seris nie tworzenie) , no i małe urządzonka typu fun-coil , split , kasety .

Witam Mam prace w Niemczech dobre zarobki czy Sa chetni

w Irlandi 1600 euro .na miesiac,jako monter .

Ja mam 2800 na reke 9 lat stazu

A ja 4.800 i nie narzekam.

podaj namiary na tą prace w niemczech

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.