Gość: Poszkodowany
2017-12-02 06:42
Re: Uwaga na firmę NGT i jej klony
Ukrywają się ale kontaktując się z kolejnymi nieswiadomymi firmami. Młodszy za granicą a starszy w firmie z Poznania.
Gość: prok
2017-12-06 19:02
Policja zaczęła zapraszać na przesłuchania. Prokuratura ruszyła.
Gość: WINDYKACJA
2017-12-11 14:44
PROWADZIMY W STOSUNKU DO TEJ FIRMY KILKANAŚCIE POSTĘPOWAŃ ZAPRASZAM DO KONTAKTU 500-467-204
Gość: oszukany
2017-12-12 19:37
Witam. Mnie też złupili i mam nadzieje że pan prokurator prześwietli też firmę dark-tech bo ciekawe skąd pani K wzięła tyle gotówki na założenie takiej firmy i restaurację w Pradze. Przecież to oczywiste, a w restauracji pewnie sprzęty z firmy Bolarus i Igloo wiadomo skąd
Gość: Towar
2017-12-13 22:04
A gdzie ten towar co był na magazynie? Przeleciał aż do NHC na realizację restauracji Lorien Group?
Gość: DD
2017-12-14 18:47
witam w dniu dzisiejszy zostało powiadomione organy ścigania firma dark -tech jest to moja firma a nie mojego meża
2017-12-14 18:50
do oszukany jak ma pan/pani tyle odwagi to proszę podać kogo pan reprezentuje a nie pisze pan bzdury
2017-12-14 19:01
Ciekawe jak ci zamkną twojego męża ile ta firma będzie funkcjonowała a ja mam bardzo dużo informacji z którymi mam zamiar się podzielić z prokuraturą. Ha ha Prezes firmy nie ma pojęcia o chłodnictwie i klimatyzacji nawet jednego dnia nie byłaś w firmie w której byłaś zatrudniona wałek jak ...
2017-12-14 20:04
Co do komentarza, to mam tyle odwagi, bo na pewno spotkamy się w sądzie, a za to co zrobiliście mi i innym wasze zastawione mieszkania pójdą do komorników
Gość: poszkodowany
2017-12-14 22:46
Niestety informacje w postach w większości to fakty.
Mając tylu wierzycieli było by niemożliwe prowadzenia działalności.
Dla tego pojawił się Pan T i kolejne spółki.
Proszę nie dziękować za podanie genezy powstania firmy.
2017-12-15 04:36
Do oszukany, nawet nie ma pan odwagi podać kogo pan reprezentuje jakie mieszkania ???? Policja Pana namierzy
Gość: yercho
2017-12-15 07:26
Oszukany. Czyli nasza Pani prezes była fikcyjne zatrudniona w NGT? Dlaczego Pan Prezes wyjechał z Polski?
Gość: Poszkodowany
2017-12-15 07:47
Pani Prezes. Co stalo się z naszymi pieniędzmi które zniknęły z NGT? Czy klienci nie zapłacili? Czy może NGT serwis lub inne podmioty powiązane zalegają z tymi sumami?
2017-12-15 17:18
Tak wyobraźcie sobie że Pani prezes, żona prokurenta były tylko na papierze aha jeszcze Pani sprzątaczka za godzinę sprzątania tygodniowo brała tyle co pracownicy miesięcznie.
Gość: Do oszukany
2017-12-15 20:04
A co stało się z ruchomościami? Przeszły do NGT serwis a potem? Do spółki z Poznania i tej z Wrocławia?