273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Uwaga na firmę NGT i jej klony

do #90: stary numer, przejrzyj jeszcze transporty i usługi. To się możesz zdziwić.

No faktycznie z tego co wiem to za transporty też nie zapłacili. Ale wydaje mi się że pula z ngt już się kończy i zarówno nhc i dark-tech zacznie mieć te same problemy. Stały scenariusz redukcja personelu na początek nie płacenie czynszów następnie leasingów. Zastanówcie się teraz czy faktyczna właścicielka firmy Dark-tech kupuje od razu najnowszą ALFE ROMEO swojemu zadłużonemu mężowi. podkreślam tutaj że to nowo otwarta firma. Ale co tam wierzyciele za to zapłacą

To D jest niby pracownikiem Dark tech a P Lorien Group.

Za nic nie płacili i dalej nie płacą.

Pani Prezes chyba nie skomentuje informacji na temat naszych bohaterów?

Prowadzimy w stosunku do NGT kilka postępowań. Zapraszam do kontaktu Marcin 500-467-204

Możecie sobie windykować NGT. Nic że spółki nie odzyskacie bo tam są sami komornicy.

Co z okazji świąt może pożyczyć NGT? To co pożyczą to na pewno nie oddadzą.

W nowym roku życzę wszystkim abyśmy już nigdy nie spotkali ludzi ich pokroju.

NGT sp zoo - nowe zdarzenia wystąpiły.
Z nowym rokiem dobre wiadomości dla wierzycieli.

Chyba takie ze juz nikt nie bedzie do nich robił. Bo innych nie ma

Takie przysłowie słyszałem na temat ich kariery w branży o której nie mają zielonego pojecia: Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka.

hehehe raczej ponieśli kilka grubych wilków buchachacha cfaniacy i królowie życia !!! Ile tego teraz jest ? Na ile łącznie was trafili ? 4 ? 4.5 ?

A żeby było śmiesznie za odliczony wat czyli 23% zapłaci całe społeczeństwo. Z 4,5 mln to bańka.

Telefony sewisowe nie działają. Wezwalismy miejscowy serwis ktory stwirdzil ze wszystko jest zle. Zaprosilismy kolejna firme ktora wszystko potwierdzila. Pan PM nie ma wyksztalcenia technicznego ani uprawnień do instalowanie urządzeń chłodniczych

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.