273
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

Rooftopy Lennoxa

kolego Marku i inni sprzedawcy łajna: jak ci napisze jak możesz oszukiwać swoich klientów, to albo poprawisz sposób działania (czytaj kantowania) albo jeżeli jeszcze tego nie wymyśliłeś, to zaczniesz to robić! Po co mam cię uczycić (czytaj demoralizwać), a powienieś wiedzieć, że oszukiwanie jest karane, podobnie jak korupcja (czytaj m.in. prowizje) ... W PZPN-ie też jeszcze 10 lat temu nie myśleli, że układ korupcyjny wyjdzie na światło dzienne... Poddaje do przemyślenia w wolnej chwili, w czasach kryzysu...

Kupiłem niedawno 12 urządzeń Flex od Lennoxa i akurat były uruchamiane przy temperaturach -20. Nie wierzyłem sam, bo w karatch doborowych pompa działa do -5. W rzeczywistosci okazało się, że przy temp. -24 swietnie sobie poradziła. Urządzenia są naprawdę dobre i godne polecenia. Co do serwisu też jest ok.

..i to sie nazywa robić sobie dobry PR :)

czytam i mi się w środku przewraca. prawie wszyscy na tym formu są dla siebie konkurencją. Ablo pracują w konkurencyjnych firmach, albo "biorą" od konkurencyjnych firm.
mocno mnie ciekawi, czy ów skrót XXX miał dotyczyć Lenoxa (bo jaki były sens "mieć na mysli inną fifmę), chciałbym nieco by rozgrzebać tę twesię. Lenox jest największym producentem footopów i ja sam robiłem kilka obiektów na ich rooftopach. Jeśli instalację się dobrze zrobi i przypilnuje ich serwisanta by dobrze sparametryzował regulator... to rooftopy działają dobrze i z zaprojektowaną wydajmością.
......... no ... Panie "uczciwy"...?

i tak i nie.....Lennox robi dobre rooftopy natomiast moim skromnym zdaniem Trane ma trochę lepszą jakość i lepszą efektywność.

A co powiecie o rooftop-ach Goodman-a??

Panowie . Czysta kryptoreklama . Sami sobie piszecie i odpowiadacie . Każdy kto miał do czynienia z urządzeniami Lennoxa czy też Trane wie jaki to jest poziom technologiczny , sprężarki Danfossa SZ , żadna filozofia , ale w okresie gwarancyjnym jesteście zdani tylko i wyłącznie na serwis fabryczny . Kwota za roboczogodzinę 150-200 zł netto to norma , chcesz wymienić olej w sprężarce ? Zadzwoń do serwisu Lennoxa lub Trane ? Nie ma takiej możliwości "Może Pan kupić ale tylko z usługą serwisową " Czyli . Roboczogodziną z wymianę oleju 400-500 zł

czy macie jakieś namiary na autoryzowany serwis lennox na podkaropaciu
??????????????

moge podac namiary na dobry serwis ale w malopolsce, dolicza dojazd, ale usluga bedzie napewno fachowa

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.