273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Prosba o ksiazki

ja też poprosze jeśli jeszcze można :) eewwccaa@o2.pl

Ja bym prosił: "Wentylacja i klimatyzacja" - Jan Ferencowicz na maciejpiechocki@gmail.com
Z góry dziękuję

Proszę o informacje gdzie mogę znależć książki (bądź *pdf*):
-Wentylacja - Stanisław Przydróżny
- Wentylacja i klimatyzacja - Jan Ferencowicz
Będę wdzięczny za informacje na adres: wowa5@interia.pl
Konrad

prośba o książki... :) bialyk@poczta.onet.pl dzięki:)

mozna poprosic wyzej wymienione ksiązki na
matti21-21@wp.pl dziekuje :))))

www.allegro.pl tam kupiłam wszytskie książki nawet malickiego wystarczy poszukać

Ja również będę niezmiernie wdzięczny za pdf- wymienionych książek, mój mail: FiREBLADE13@TLEN.PL
Serdecznie Pozdrawiam,

Jeśli jest jeszcze możliwość wysłania na maila w/w książek to byłbym wdzięczny, mail: bravofx@poczta.fm

Ja mam te ksiazki a raczej ich ksero niestety tez dlugo ich szukalem i jak juz dorwalem to pozostalo tylko zrobic kserowki . Z drugiej strony to chloera czy w tym kraju tak trudna wydac dobra ksiazke za przyzwoite pieniadze?

witam potrzebuje ks wentylacje przydróżnego z pwr w pdf prosze o dop pilne

Witam. Temat dawno nie poruszany, ale jeżeli ktoś posiada Malickiego w pdf bardzo prosiłbym o wysłanie na dudipa@poczta.onet.pl
Pozdrawiam

Bardzo proszę o książkę "Wentylacja i klimatyzacja" - Jan Ferencowicz na maila fr3dk4@tlen.pl

Witam,
proszę również o książkę w wersji pdf.
Stanisław Przydróżny, Jan Ferencowicz Klimatyzacja
monikasroga1993@gmail.com
Pozdrawiam

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.