Gość: Gość
2017-03-20 22:32
Praktyki/ Płatny staż
Witam,
Czy może któryś z was, mógłby mi doradzić firmę w której praktyki będą rozwojowe? Jeżeli jest to obowiązkowe, to chciałbym przez ten czas, naprawdę sie czegoś nauczyć. Na studiach zajmujemy się zagadnieniami, HVAC, FV, pompy ciepła, najętniej widziałbym się w tym dziale.
Nie jest to wymagane, ale mile widziane. Czy istnieją jeszcze płatne staże w tej dziedzinie? Jest to dosyć ważne bo musiałbym połączyć praktykę z pracą wieczorową żeby się utrzymać.

Dziękuje, pozdrawiam
Gość: Pracodawca
2017-04-23 07:31
Re: Praktyki/ Płatny staż
Witam. Drodzy studenci. Niestety same studia w dzisiejszych czasach robią z nas perfekcyjnych bezrobotnych. Aby tego uniknąć juz podczas studiów zróbcie staże ale w firmach które coś robią i uczą myśleć. Czy ktoś zapłaci za staż zalezy od tego co umiecie. Najlepiej iść na produkcję i magazyn aby odrobić zaległości ze studiów. Idąc do biura będzie to tak jak nie znając podstaw dodawania i odejmowania robicie całki i różniczki. Jesli mogę cos poradzić to Glowa do góry ogon pod tylek i uczcie się od fachowców po zawodówkach puki jeszcze nie wyginęli. Jak ich nie będzie zostanie wam tylko bycie konsumentem. PS. Przez całe życie każdy płaci za naukę w życiu prywatnym i zawodowym.