273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Nowy portal jest ktoś chętny do współpracy ??

Czesc
facet - Lechu - czyli , tylko grzecznie zaproponowal wspolprace - pomysl jak pomysl jesli trafiony czas pokaze jesli nie przynajmniej sprobowal - wydaje mi sie ze jesli nawet powtarza jakies tematy lub uzywa (kopiuj , wklej ) to co w tym zlego rozmowy maja sie toczyc na tematy techniczne i chyba nikomu nie zalezy na tworzeniu literatury o climie - choc dalo sie zauwazyc ciagoty liryczne w wypowiedziach niektorych.
Powodzenia Lechu

Dzięki mareksa widze że choć troche wiesz o co mi chodziło. Na razie zlikwidowałem stronę do czasu gdy rozeznam sprawę od strony prawnej. Portal zarzucił mi kopiowanie 2óch wiadomości i używanie logo firmy Lindam i Forum Chłodnictwa. Nie znam się na prawie ale już w tej sprawie złożyłem zapytanie u prawnika. Bo 1. Podałem źródło wiadomości (portal www.wentylacja.com.pl) 2. Były to informacje ogólnodostępne również na innych stronach pozatym leżało w interesie tych firm jak najszersze ich rozpowszechnienie. Ale prawo czasami jest dziwne więc mozliwe że popełniłem błąd dlatego na razie usunąłem stronę do czasu gdy dostanę odpowiedź od prawnika w tej sprawie. Portal wentylacja.com.pl zagroził podaniem mnie do sądu powołał się na prawo prasowe jednak nie przytoczył żadnego konkretnego zapisu. Moim zdaniem informacje o charakterze ogólnodostępnym i mające na celu rozpowszechnienie (z podaniem źródła) wiadomości o szkoleniu czy targach nawet jeśli są skopiowane nie naruszają tej ustawy - co innego gdybym skopiował artykuł autski, lub fragment książki. Wiem że np:. we Francji nie jest to naruszeniem żadnych praw. Poczekam i zobaczę co na to prawo polskie. Nadal szukam chętnych do współpracy :)

Co ty lechu p...iszesz.Ordynarnie podczepiasz się pod portal konkurencji i dostałeś kosza.Nie graj świętoszka-chcesz rozpocząc współpracę trzeba było się zwrócić do redakcji www.wentylacja.com.pl a nie tylnymi drzwiami czekać na odzew z forum.Pomysł dobry-wykonanie fatalne.

a ja owszem. Moge coś leszkowi pomóc. Dlaczego nie!!!!!!.. Na konkurencji nigdy my - klienci nie wychodzimy źle. patrz TPS, patrz sieci tel. komórkowych. LECHU brawo. Nie wiem jak ale moge ci pomóc.
Pozdrawiam. Oby jak najwiecej Leszków. !!!! No chyba ze znajdę na tym portalu wiecej wiadomosci technicznych, cos wiecej z chłodnictwa (czego jest tu b. mało) i ludzi na forum, którzy odpowiedzą nawet na najgłupsze pytanie .

Flex, tobie sie chyba portale pomyliły

Dzięki Grzesiek - chętnie skorzystam z pomocy, skontaktuj się ze mną lechu@boo.pl lub na gadulcu 3107929

A mówiłem, że podpucha.

Żadna podpucha

napewno sie skontaktujemy, tylko nie chcę pisać z pracy. W przyszłym tygodniu sie odezwe.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.