273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

Magmatech, kotly, kocioł, piece, energon, falkon, person, vulkan, opinie

Kocioł dotarł kilka dni temu.Zamówienie złożyłem też przez telefon.Jestem zadowolony.Dostałem to co chciałem i czego oczekiwałem a nawet więcej,,.Nie paliłem wiec nie wiem jak będzie ale przecież te wszystkie kotły podobne są to co ma być nie tak ;-)

Obsługa w tej firmie jest bardzo dobra.Nie wiedziałam jaki kocioł kupić i mili Panowie doradzili mi jaką wersję wybrać .Jestem bardzo zadowolona i polecam zakup u nich.

Mam od nich kocioł od tamtego roku.Wszystko gra.Pali się dobrze i ekonomicznie.

Rozpaliłem piec Falkon 26 X2012 r i pali się do tej pory .Wszystko działa okey.Jeśli miałbym jakąś uwagę ,to poleciłbym producentowi lepsze izolowanie drzwiczek

Z tymi drzwiczkami to wszędzie tak.
Ja mam z innej firmy i też są ciepłe.
Ale magma-tech ma dobre kociołki.
Są oszczędne i mają dobre czyszczenie.
Ja uważam że są całkiem ok.

POlecam.kupiłem i również wszystko gra.

WIDZIAŁEM TE KOTŁY NA ŻYWO.GODNE POLECENIA.

Produkuje je firma Megastal...Dobry produkt.Zakładam 2 lata i klienci sobie chwalą.

Witam wszystkich. Czy w piecu Energon można palić samym pelletem i owsem?

nie.chyba ze masz strażaka.ale to malo oplacalne

CHCĘ KUPIĆ PIEC ,,ENERGON'' Z PODAJNIKIEM ,,DRAGON'' I STEKOWNIKIEM TECHNIX TALOS , JAKIEŚ OPINIE

Jeżeli szukasz dobrego i sprawdzonego,wydajnego kotła z podajnikiem to warto zwrócić uwagę gdzie znajdziesz szeroki wybór,a fachowa obsługa zawsze pomoże i doradzi.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.