273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

Magmatech, kotly, kocioł, piece, energon, falkon, person, vulkan, opinie

Firma ProND która produkuje sterowniki mi.Proton Pid to jeden z liderów polskiego rynku.Z tego co się orientuję to bardzo dobre sterowniki.Duża część kotłów produkowana w Wielkopolsce jest w nie wyposażana,Mam nadzieje ze mogłem ci pomóc na tyle co jestem poinformowany.
Rafał

Oglądałem ich kotły tydzień temu.cena nie jest niska ale jakość godna uwagi.Posiadają atesty na stal kotłową które mi pokazali a to dziś ważne.Zamówiłem falkona z podajnikiem.Napiszę jak juz go dostane jak sie spisuje w pierwsze dni.Pozdrawiam wszystkich.

Gdzie na Mazowszu mogę je zobaczyć?bo też słyszałem że to ciekawe konstrukcyjnie kotły.
Andrzej

Od 2 miesięcy pale kotłem Falkon z podajnikiem i postanowiłem podzielic sie spostrzeżeniami.Kocioł rewelacyjnyi.Kto nie ma kotła z podajnikiem niech żałuje.W te mrozy oszczędność ,wygoda i bezobsługowość.Szuflada popiołu zbiera sie po tygodniu uzytkowania na ekogroszku.Sterownik Tech jak mały komputer.Ja mam ST-40.Warto wydać na kocioł tej firmy mimo że troszkę kosztuje.
Polecam wszystkim.
Jarosław

to prawda kocioł z podajnikiem to super sprawa.

to prawda kocioł z podajnikiem to super sprawa.

znacie ich strone internetową?

www.magmatech.pl to ich strona chyba.

Myślę kolego że się nie zawiedziesz...Nie raz u nich byłem bo z nimi współpracuje.Maja doskonałe kotły.Maja też jak mało kto certyfikaty na stal.Na każdą tonę wytopu.Nie wiem też dlaczego tak napisałeś ale widać u nich nie byłeś a już wydałeś opinie.Być może jesteś po prostu z konkurencji.pozdrawiam forumowiczów

A ja nie jestem ich klientem ale byłem u nich i ten co napisał ten komentarz powyżej prawdopodobnie jest z konkurencji.Bo ja ich kotły widziałem i firmę i wszystko jest OK.Mają ciekawe konstrukcyjnie kotły.Mi się podobały.

Jaki palnik najlepiej wybrać?stalowo-żeliwny czy w całości żeliwny?Dodam iż nie zawsze mam suchy opał dostępny.Ma ktoś jakieś zdanie o tym?

Kotły porządne ale drogie.Może dlatego że sterowniki mają rozbudowane nawet na kilka pomp.Ale jak ktoś szuka zaawansowanego technologicznie kotła (a na pewno sterownika) to czemu nie.Mi tam taki nie potrzebny.Ja lubie to co najprostsze.

Ja bym wybrał cały żeliwny.są bardzo trwałe i nie wpadają tak w wibracje przez to są cichsze.Ale twoja wola kolego.Pracują ten i ten dobrze ale zeliwny spala dobrze miał.

pozd.wszystkich

Fachowa firma.Kupiłem kocioł i od nowości był wadliwy w przekładni termik od blokowania ślimaka.Na drugi dzień byli i wymienili cały silnik na nowy bez zbednego rozkrecania .To sie nazywa profesjonalne podejście do klenta.
Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wybór kotła to jak wybór kobiety na całe życie :-)
Generalnie odradzam wybór kotła zasypowego z wentylatorem.
Dzisiaj lepiej już dołożyć i kupić kocioł z podajnikiem np.ślimakowym np z Magmatecha, Defro ,Kotłospawu itp.Jeden woli brunetki, drugi blondynki jak to sie mówi.Odradzam kotły zasypowe bo to przerobiłem.Podajnik wychodzi o wiele korzystniej.Mniej pali, mniej kopci, utrzymuje stałą temp.i mało obsługi wymaga.Najlepiej kupić model Falkon bo taki obecnie mam i sam doświadczysz uroków kotła z podajnikiem. Jesli chodzi o kocioł jestem zadowolony.Brak usterek,cicha praca i bardzo ekonomiczny.

Pozdrawiam Jakubek

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.