273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

klimatyzacja samochodowa :/'

mam problem. jest upał a mi wlansie przestała chodzić klimatyzacja w samochodzie. leci tylko cieple powietrze. samo zdarzenie stalo się wczoraj. Nie wiem co robic. wyczytalem ze moze to byc chlodnica? jestem w satnie sam to sprawdzić? Macie ewentualnie jakiś namiar na dobrego fachowca za nie dużą kasę w wielkopolsce (między września a gnieznem)? moze ewentaulnie powiecie jak samodzielnie moge coś tam sprawdzić. jakas masakra

[quote].... Macie ewentualnie jakiś namiar na dobrego fachowca za nie dużą kasę [/quote]
Widziałeś kiedyś coś dobrze zrobione za niedużą kasę?

Niby nie ale jak sprawdzasz czasem ceny to nie wiem za co się płaci.. bardziej chodziło o coś co faktycznie warte jest swojej ceny i przystępnej

Sądzę że każdy dobry warsztat powinien Ci sprawdzić co dolega (sprawdzą szczelność układu chłodzenia i inne) koszt nie powinien być większy niż 50 zł

a moge sprawdzić coś sam? jakiś przewód coś? zeby nie jeździć? cena 50zl nie jest duzo pytanie ile mnie skasuja a poki co patelnie mam w samochodzie:/

tak wzrokowo czy wszystko całe :D

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.