273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

Izolacja kanałów

Na sklerozę najlepsza galantamina!

Nie wiem co to jest ta galantamina..., ale uważam, że świeże powietrze z czerpni izolujemy ZAWSZE. Oczywiście Gnomie ,że nie MUSIMY w pewnych przypadkach izolować kanału doprowadzającego, ale ja i tak bym go zaizolował aby byc spokojnym ,że NIC się nie będzie wytrącało na jego powierzchni (piszę o wilgoci oczywiście), bo potem jest telefon od Klienta, że "coś się dzieje..." i jedna podróż do Klienta więcej (za którą nie zwrotu kasy) a czas stracony

Wally ma rację.Klient zapłaci a Ty śpisz spokojnie.

Zapłaci...? 7-8 mb rury izolowanej 160 mm. zamiast nieizolowanej... koszty godne dyskusji.

Możesz zaoszczędzić jeszcze na obejmach -paski blachy,izolacji - wełna budowlana i przroczysta folia do pakowania,brak puszek rozprężnych i klap rewizyjnych itd.: widziałem takie instalacje .Nie przesadzaj.Jeżeli Klient nie ma pieniędzy to zostaje tylko rzeźbienie ale czy warto ?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.