Ukazał się drugi numer biuletynu Targów EUROTOOL®/BLACH-TECH-EXPO.

Zapraszamy do lektury: Biuletyny Targów EUROTOOL i BLACH-TECH-EXPO
W targowych biuletynach znajdują się informacje dotyczące Targów EUROTOOL® i BLACH-TECH-EXPO, m.in. prezentacje produktów, które będą eksponowane w październiku br. w Krakowie oraz informacje niezbędne do zaplanowania pobytu na targach. Do zgłoszonych krajowych liderów branży dołączyły firmy z Chin, Czech, Niemiec, Słowacji, Turcji, Włoch, Turcji a nawet Indii. Ofertę targową uzupełnią seminaria i prezentacje w ramach Strefy Wiedzy przeprowadzone między innymi przez warszawski Instytut Mechaniki Precyzyjnej we współpracy z Instytutem Zaawansowanych Technologii Wytwarzania z Krakowa oraz firmę LeanQ Team z Gdańska. W ramach Strefy Kariery szukający pracy specjaliści będą mogli znaleźć aktualne oferty pracy.

Siedemnastej edycji Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL® towarzyszy Salon Technologii CAx. Tematyka salonu obejmuje kompletny obszar technologii i narzędzi związanych z cyklem życia produktu PLM: od wzornictwa przemysłowego, metrologii i inżynierii odwrotnej przez komputerowe wspomaganie prac inżynierskich CAD, CAM, CAE, MES, zarządzanie procesami i zasobami przedsiębiorstwa po szybkie prototypowanie RT i RP oraz wirtualną rzeczywistość VR.

Którzy producenci i dystrybutorzy dołączyli ostatnio do grona wystawców? Jakie maszyny i urządzenia będzie można zobaczyć na targach EUROTOOL® i BLACH-TECH-EXPO? Kto rekomenduje targi? Dlaczego warto wziąć udział w konkursie? Jak eksperci prognozują rozwój sytuacji na rynku obrabiarek?

Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziecie Państwo w drugim numerze biuletynu Targów oraz biuletynie Salonu CAx:

[attach=attach2][/attach][attach=attach1][/attach]
Źródło: Targi w Krakowie Sp. z o.o.