XPower Diamond 42ADF ścienno-narożny klimatyzator inwerterowy o unikalnym stylu i wyglądzie. Wyjątkowe wzornictwo: pionowy, nowoczesny, doskonale dostosowuje się do każdego wnętrza.
XPower Diamond 42ADF to niezwykłe uzupełnienie w linii klimatyzatorów mieszkaniowych Carriera. Jedyne urządzenie mieszkaniowe, które może być montowane nie tylko na ścianie ale również w narożach!
Jednostka z inwerterem zapewnia niezwykłą ciszę podczas pracy urządzenia oraz oszczędność energii do 40% w porównaniu do klimatyzatorów konwencjonalnych.
Carrier Diamond zapewnia doskonałą jakość powieta wewnętrznego. Projektanci 42ADF zoptymalizowali rozpływ powietrza dzięki zastosowaniu 2 pionowych wentylatorów. Boczne wentylatory
gwarantują jednostajną dystrybucję
powietrza i pozwalają na równomierne
osiągnięcie wymaganej temperatury.
Ta nowoczesna jednostka posiada specjalny
system filtrów, który pomaga
oczyszczać powietrze i uzyskać zdrowe
środowisko wewnętrzne. 3-stopniową filtrację powietrza zapewniają filtr wstępny "bio", filtr antykurzowy oraz filtr usuwający brzydkie zapachy.
Otwierany panel przedni swarza możliwość
dużych przepływów powietrza: oznacza to lepszą i wydajniejszą filtrację.
Klimatyzator inwerterowy ADF Diamond o mocy chłodniczej 0,9÷3,0 kW i grzewczej 1,1÷4,0 kW może mieć zastosowanie w układach mono- lub multisplit.
Technologia XPower Inwerter DC gwarantuje
wysoką jakość i oszczędność energii w tym samym czasie. Klasa energetyczna A w trybie chłodzenia i grzania zapewnia minimalne zużycie energii i maksymalną sprawność.
Przyjazny i prosty w obsłudze pilot na podczerwień umożliwia kontrolę wszystkich funkcji: trybu ekonomicznego, funkcji Extra Moc, funckji Snu i Timera.
Posiada certyfikaty UL Demko, Eurovent, ISO.
"Diamond" jest niezwykłą innowacją w produktach Carriera: wymienne kolorowe panele i piękna linia produktu delikatnie wkomponowują się w każde wnętrze gwarantując komfort i dyskrecję. Producent oferuje 4 kolory wymiennych paneli przednich: kość słoniowa, aluminium, błękit i koral. Oryginalny i nowoczesny projekt jest rezultatem długiego procesu badania rynku w połączeniu z pracą nagrodzonych włoskich projektantów.
Do pobrania: >>broszura 42ADFCarrier Polska Sp. z o.o.
jest częścią Carriera, jednego z największych w świecie producentów i dystrybutorów systemów grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (HVAC), a także światowego lidera w zakresie chłodnictwa i sprzętu do przechowywania żywności. Carrier, którego przygoda z klimatyzacją zaczęła się 104 lata temu, jest z kolei jednym z filarów notowanej na nowojorskiej giełdzie United Technologies Corporation, zatrudniającej w świecie ponad 220 000 pracowników i która z przewidywanym obrotem ok. 47 mld $ za rok 2006 zajmuje na prestiżowej liście Global 500 magazynu FORTUNE 126 miejsce w świecie.