Nowa seria termostatów elektromechanicznych W35 firmy RANCO w ofercie Avicold Sp.J.

Avicold: Wielofunkcyjne termostaty elektromechaniczne W35
W35Dostępne są 4 modele termostatów W35, w tym ze zintegrowanym czujnikiem (komorowe) lub z kapilarą 1,5 m (odległościowe).

Termostat W35 automatycznie otwiera (funkcja grzania) lub zamyka (funkcja chłodzenia) główny styk, gdy temperatura odczytana przez bańkę pomiarową osiąga wartość nastawy. Następnie, gdy temperatura spada poniżej wartości różnicy łączeń styk się zwiera (funkcja grzania) lub otworzy (funkcja chłodzenia).

Zastosowanie:
- układy chłodnicze
- sauny
- urządzenia przemysłowe
- urządzenia klimatyzacyjne
- układy wymagające niezależnej regulacji temperatury.

[attach=attach1]>>Dane techniczne i więcej informacji w broszurze (pdf)[/attach]

RancoRanco produkuje od prawie 90 lat i jest wiodącym producentem elektronicznych i elektromechanicznych regulatorów dla produktów HVACR, przemysłu spożywczego i motoryzacyjnego. Produkty Ranco mierzą temperaturę i ciśnienie oraz kontrolują działanie i optymalizują wydajność urządzeń. Firma ściśle współpracuje z producentami sprzętu w celu rozwijania swoich produktów poprzez ciągłą poprawę ich wydajności, niezawodności i łatwości obsługi. Ranco jest częścią Invensys Controls, która jest wiodącym dostawcą urządzeń służących do kontroli i regulacji produktów zamontowanych w domach mieszkalnych i budynkach komercyjnych. Invensys jest grupą działającą na całym świecie, dostarczającą rozwiązania, oprogramowanie, doradztwo i urządzenia do monitorowania, kontroli i automatyzacji procesów w różnych środowiskach.Źródło: AVICOLD Sp.J.