Noworoczny prezent od Danfoss: 5 lat gwarancji na powietrzne i gruntowe pompy ciepła.

5 lat gwarancji na powietrzne i gruntowe pompy ciepła Danfoss!
Firma Danfoss, światowy lider w branży systemów grzewczych, w trosce o komfort swoich klientów wydłuża okres gwarancyjny na pompy ciepła do 5 lat. Ten nowy, dodatkowy atut produktu potwierdza, że proponowane przez Danfoss rozwiązania w zakresie pomp ciepła są najwyższej jakości.

5 lat gwarancji na powietrzne i gruntowe pompy ciepła Danfoss
Firma Danfoss oferuje 5 lat gwarancji producenta na powietrzne i gruntowe pompy ciepła o mocy od 4 do 18 kW. Pompy ciepła marki Danfoss to przede wszystkim wysoka jakość zastosowanych komponentów i montażu. Dla osób chcących skorzystać z dłuższej ochrony firma oferuje wydłużoną, odpłatną 3-letnią gwarancję. Standardowy okres gwarancyjny to 2 lata od daty instalacji. Okres trwania wydłużonej gwarancji rozpoczyna się 2 lata od daty instalacji i trwa przez następne 3 lata. Wydłużona gwarancja określa warunki reklamacji pomp ciepła zakupionych w Polsce i zainstalowanych przez autoryzowane firmy instalatorskie.

Więcej o warunkach wydłużonej gwarancji na: www.pompyciepla.danfoss.pl oraz w [attach=attach1]ulotce[/attach]


Danfoss Poland Sp. z o.o. powstał w 1991 roku i jest częścią międzynarodowej Grupy Danfoss z siedzibą w Danii. Oferuje produkty i rozwiązania techniczne bazujące na mechanice oraz elektronice. Danfoss jest ogólnoświatowym producentem urządzeń regulacyjnych i kontrolno-pomiarowych, a także dostawcą usług i rozwiązań dla wielu dziedzin gospodarki. Firma oferuje produkty z takich sektorów jak: Chłodnictwo
i Klimatyzacja, Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo i Wentylacja, Przemysł oraz Gospodarka wodno-ściekowa. Klientami Danfoss są zarówno inwestorzy, projektanci, instalatorzy jak i osoby indywidualne. Globalnie firma zatrudnia ponad 21 000 pracowników, w tym ponad 800 osób w Polsce.Źródło: Danfoss Poland Sp. z o.o.