273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Szukam pomysłu

Witam serdecznie wszystkich w tym roku kończę studia na kierunku inżynieria środowiska oczywiście jeśli napiszę i obronie pracę. Nigdy dotąd nie pisałam takiej pracy i szczerze mówiąc nie wiem jak dobrać temat. Chciałabym by miał on sens i nie był jednym z tych ktore odrazu wrzuca sie do kosza. Bardzo prosiłabym o pomysł na temat pracy lub wskazówki w jaki sposób najlepiej go dobrać. Dziękuję

Najlepiej iść do promotora i poprosić o temat pracy dyplomowej + jakąś starą pracę dyplomową na b. podobny temat. Następnie należy przepisać tą wcześniejszą pracę z odpowiednimi porawkami. Takie podejście do tematu gwarantuje w miarę szybką i bezproblemową obronę. Należy wystrzegać się prac dyplomowych związanych z badaniami laboratoryjnymi, ponieważ jest to czasochłonne i nigdy nie wychodzi tak jak powinno. Znakomita większość prac dyplomowych i tak nie przedstawia jakiejś rzeczywistej wartości, co najwyżej daje autorowi satysfakcję, że rzetelnie podszedł do sprawy.

zadzwon do T. Brzeczkowskiego

Zapomniałem jeszcze dodać, że zaoszczędzony w ten sposób czas można spożytkować przebywając w klubach studenckich, ew. w innych lokalach. Takie podejście gwarantuje dużą satysfakcję z odbytych studiów i pisania pracy dyplomowej. Pozdrawiam

A po czym jesteś-jaka specjalizacja

Specjalizacja to klimatyzacja, wentylacja, ogrzewnictwo i oczyszcznie powietrza. Dzięki olo ale mam trochę wieksze ambicje mimo wszystko!!!

Jak najlepiej dobrać pracę: coś, co cię interesuje lub na co masz najwięcej wiedzy i materiałów.
Wentylacja wyporowa, pożarówka, coś z alternatywnych żródeł energii. A jak nie, to jakiś projekcik-możesz pójść do swojej gminy, szkoły średniej, ZOZ-u i zaproponować , że im zrobisz projekt ogrzewanie, czy klimy. Jeśli będą zainteresowani, to oni będą szczęśliwi, bo będą mieć projekt za friko, a ty - bo będziesz mieć rzeczywisty projekt z (w większości) prawdziwymi problemami

dziękuję bardzo za pomoc!!!:)

Daj znać, o czym będziesz pisać :)

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.