273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Producet urządzeń chłodniczych M.A.S - kto się spotkał ??

Widac ze 3 ostatnie wpisy to dzielo tej samej osoby:) Zajmuje sie utrzymaniem ruchu w mleczarni, gdzie pracuja 3 agregaty MASa o lacznej mocy chlodniczej 1400kW. Zastapily one kilka lat temu agregaty amoniakalne. Pracuja bez najmniejszych problemow. Dobrze ze sa jeszcze polskie firmy ktore cos robia.

Jestem byłym pracownikiem firmy MAS i moge potwierdzić,że urządzenia są do bani i robione na szybko. Kiedyś firma mieściła się w budynku przy ul. Leśnej, gdzie mój garaż jest większy.

Nie chce cie kolego oceniac, ale widocznie masz jakis zal do firmy. Nie odniosles sie jednak w zaden sposob do jakosci ich produktow a to ze ktos kiedys zaczynal od garazu to chyba nic zlego. Ja sam kiedys montowalem jedynie splity z czasem jednak sie rozwinalem. W zeszlym roku montowalem M.A.Sa chillerka do 2 central. Nie mam zadnych uwag, pracuje ok.

Nie znam firmy ale jeśli robią coś u nas to chwała im za to.

Reklama

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.